Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi van akkor, ha nincs meg a...

Mi van akkor, ha nincs meg a 4 pecsétem a kiskönyvben?

Figyelt kérdés
Terhesgondozásra nyilván jártam 4 hetente, de sokszor eszembe se jutott a kiskönyv.
2023. jún. 6. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, ha nem kapom meg az egyszeri anyaságit, az érdekelne, hogy egyéb következménye van-e.
2023. jún. 6. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs..
2023. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő lepecsételi neked, ha látja, hogy tényleg jártál. Ettől még megkaphatod az anyaságit, de amúgy ha nem jársz egyáltalán, annak sincs következménye, csak hogy nem kapsz anyaságit.
2023. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki nem fogja nézni. A doki ad szülés után egy igazolást, hogy legalább 4szer megjelentél.
2023. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem volt, én is sokszor elfelejtettem a kiskönyvet pecsételtetni. A védőnő kiadta az igazolást, és kész.
2023. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. jún. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!