Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Czeizel Intézetben is...

A Czeizel Intézetben is pecsételnek kiskönyvbe?

Figyelt kérdés
A Czeizelbe megyek kombinált tesztre, ami ugye egy genetikai uh és vérvizsgálat egyben. Itt mivel elvégzik a szűrővizsgálatot, amit az első genetikai uh-n egyébként is elvégeznek kórházban vagy máshol, ők is pecsételhetnek a kiskönyvembe?
2023. máj. 19. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Természetesen, sőt...

Az én orvosom addig be sem írta a szülés várható időpontját míg az első genetikait +vervételt ( kombinált) meg nem csinaltattam. Igaz istenhegyiben, de a lényeg ugyanaz. Ott elkérték a kiskönyvem és beírták a napra pontos terhességi kort.

2023. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem el se kérték a kiskönyvem. A kapott lelet alapján a nőgyógyászok töltötte ki a könyvet.
2023. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem pecsételtek a Czeizelben, az összes genetikai vizsgálat ott készült. Nekem is s nőgyógyász+védőnő töltögette.
2023. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem


De terhes gondozáson az alapján beírták, pecsételték.

2023. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!