Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan zajlik a terhesség...

Hogyan zajlik a terhesség megállapítása?

Figyelt kérdés

Még nagyon friss a dolog. 2 napja késik, 5 napja pozitív a tesztem.

Kb. 2-3 hét múlva szeretnék orvoshoz menni.

Ott mire számítsak?

Csak ultrahang? Vagy lesz rendes nőgyógyászati vizsgálat is?

Magánban fogok gondozásra járni.

Nincs kitől kérdeznem, mert egyelőre senkinek nem akarjuk elmondani. Elég ha mi csalódunk csak, ha lesz valami.



2023. jún. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen hüvelyi ultrahang, manuális vizsgálat, mellvizsgálat, ha esedékes akkor rákszűrés. Ha panasz van akkor egyéb célirányos vizsgálat.
2023. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én mentem ott úgy volt hogy hüvelyi ultrahangot csinált, megcsinálta az éves rákszűrést. Igazából ennyi volt. Az elején megkérdezte mikor volt utoljára a menstruációm, hány napos a ciklus.
2023. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt hüvelyi uh, egyből hasi volt csak, aminek nagyon örültem. Majdnem 8 hetesen mentem.
2023. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt hüvelyim, 3 terhességem volt.

Vizsgalni is csak 1nél vizsgált, mert ott kellett rákszűrés is. Mellvizsgálatom sem volt sosem.


Csinált egy uh-t, megkérdezte az előzményeket, hogy voptam e mar terhes, mi lett belőle. Aztán megírta a papírokat, kb ennyi.

2023. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először kikérdezett, utolsó menzesz, mikor és hány pozitív teszt volt, kórelőzmény stb. Manuális vizsgálat nem volt, és kenetvétel sem, mert kevesebb mint fél évvel korábban voltam a szokásos évi rákszűrésen nála. Hüvelyi ultrahangot csinált. Az utolsó menszezhez képest kisebb volt a méret (5 hét vs 7 hét), de reménykedtünk, hogy csak egy késői peteérés volt. Vérvételre küldött a doki, HCG szintet nézetett + mindent, ami ilyenkor szükséges (hepatitisre és a toxora emlékszem, a többire nem, lusta vagyok most előkeresni). Sajnos egy hét múlva elvetéltem.
2023. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!