Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnő milyen gyakran jár ki...

Védőnő milyen gyakran jár ki hozzátok "család"látogatásra?

Figyelt kérdés
Most vett fel, és kb mondta, hogy két hét múlva már jönne is ki körbe nézni.
2023. jún. 13. 12:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Első gyereknél mikor jelentkeztem hozzá, akkor azt mondta 2héten belül ki kell jönnie felmérni a házat, hogyha valami nem jó, jelezze, szülésig meg tudjuk csinálni

Jött a 36.hét fele és aznap mikor hazajöttünk.


2.5évre rá, 1éve pedig csak akkor jött, mikor hazajöttünk a kórházból, illetve nemrég, 1 éves kora körül a kicsinek.

2023. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első gyereknél kijött egyszer a végén, meg szülés után. Most másodiknál nem mondta, hogy jönni akarna, de gondolom protokollból kijöhetne. De nálunk elég rendezett minden, 120 nm új építésű házunk van egy jó környéken, és minden vizsgálatra mindig elvittem késlekedés nélkül a fiam, aki tankönyvszerűen fejlődik, tehát nem hiszem, hogy mi gyanúsak lennénk. Úgyhogy ha akar, felőlem jöjjön.
2023. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1 éves korig kb 2 havonta jött. Azóta csak fél évente. (3 évesek leszünk)
2023. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Szülés után jött 2x, és ennyi.

Ahol nincs néznivaló, oda nem járkálnak heti szinten.

2023. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14# Itt nincs néznivaló,elsőnek azt gondoltam én is,hogy valamit rosszul csinálunk,de 1,soha nem ment körbe,szó szerint bejön leül a nappaliba,és 5-10 percre rá rohan tovább. 2,Több kisgyerekes barátnőm van nála,majdnem egykorúak a babáink (1-2 hónap különbség),hozzájuk ugyanígy megy,ugyanezzel a stílussal,az épületen belül is,mindig egyszerre teszi a látogatásokat is,hogy egybe menjen. Nekem mindig azt mondja,hogy amíg jó a mérleg és nem kell más eszköz,addig ő szokott. Hogy neki ez miért jó,azt nem tudom. Soha nem szólt bele semmibe,megkérdezte mit adok,hogy adom,hogy szoptatom,mit csinálok,ő leírta magának és rohant tovább (gyerekápoló vagyok). A lányunk koraszülött is lett,ahhoz sem volt tanácsa,mivel koraszülötteket is láttam el az évek alatt,így nem volt kérdés. Azt gondolom ahol néznivaló van,ott néznek is,vagy legalább a gyereket levetkőzteti,hogy nincs-e bántalmazás,vagy a lakásba körbenéz,vagy tudom is én. :D Illetve akkor nem telefonon státuszolna éppen,én meg sms-be küldjem el a méreteit. Én jobban örülnék amúgy,ha mi mennénk,mert odáig is sétálnánk egyet ilyesmi.
2023. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És mi van abban az esetben, ha csak 3 hónap múlva máshova költözünk? és ott maradunk a baba születés előtt-és után is.
2023. jún. 13. 14:28
 17/17 anonim ***** válasza:

Első gyereknél talán 3x jött ki. Születés után heti 1x egy ideig, meg 1x hozzátáplálás előtt.

Másodiknál 1x, de akkor sem miatta, hanem az első miatt kértem tanácsot, csak akkor derült ki, hogy terhes vagyok. Születés után pedig 1x. (Covid időszak)


Ha elköltözöl, a mostaninál jelzed, az új lakcímen bejelentkezel a másikhoz, és ennyi kb. Attól még kimegy szerintem.

2023. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!