Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy szoktassam rá magam a al...

Hogy szoktassam rá magam a al oldali alváshoz? Tudom,hogy a balon kellene,denem tudok úgy feküdni,inkàbb jobb oldalt. Mindig háton feküdtem

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Úgy fekszel, ahogy akarsz.

Én minden terhességem alatt háton meg hason feküdtem (a végén is, brutál nagy hassal). Semmi baja nem lesz a gyereknek ilyen apró hülyeségektől.

2023. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj úgy ahogy kényelmes. Én végig úgy aludtam, ahogy éppen kényelmes volt. Ami zavarta a kisfiamat, úgyis jelzett. Vagy ha nem ő, akkor a testem jelzett, hogy valami nem jó, nem kényelmes, változtassak.


De én az egész terhességemet úgy csináltam végig, ahogy nekem kényelmes, jó volt.

Ülőfürdőztem, forró vízzel zuhanyoztam, mert az esett jól a testemnek.


Nem lett semmi bajunk ellenben nem tettem kényelmetlenné az amúgy is pokoli utolsó 6 hónapomat.

2023. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is félig-meddig hason aludtam szinte végig.

Mikor próbáltam teljesen az oldalamon aludni, akkor valahogy mindig hátracsavartam a vállam, és napokig fájt utána...

Úgy döntöttem, hogy inkább nem követem az ajánlást :)

(Minden rendben volt a babával 🙂)

2023. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már megijedtem. Úgy írja nem jut neki oxigén
2023. okt. 12. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
33.hétben járok,félig oldalt félig hason alszom
2023. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem kényelmetlen, nyugodtan aludhatsz háton fekve. Mikor kicsi volt a babám, én is háton aludtam, de amint nagyobb lett, nem tetszett neki, ha úgy vagyok.
2023. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan vetted, hogy nem aludhatsz a jobb oldaladon?
2023. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A neten olvastam,h lehet,de ugy a vesét nyomom,a legjobb a bal oldal
2023. okt. 13. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam :)

Nyugi, ez csak arra vonatkozik, akinek valami gondja van az ilyen-olyan fekvéssel.

Sok olyan dolog van terhesség alatt, ami az egyik kismamának gondot okoz, a másiknak nem.

2023. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!