Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán nőgyógyásznak így is...

Magán nőgyógyásznak így is szoktak ajándékot adni szülés után? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Olyan nőgyógyászhoz járok magánrendelésre, aki nem dolgozik a kórházban, ahol szülni fogok. Tehát még véletlenül se fogok nála szülni. Ilyen esetben, a terhesgondozás végén szokás adni ajándékot vagy plusz pénzt?

#Hálaajándék
dec. 8. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem elég neki a zsák pénz amit adsz neki?? 🤔
dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék.
dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mondta az orvosom, hogy ha lesz időm beugrani, szívesen megnézné a babát, mert babamozin nagyon jópofa volt és tényleg gyönyörű kisfiú lett. Amikor kórházból hazafelé beugrottunk 5 percre, akkor vittem egy csokit és megköszöntem, hogy foglalkozott velünk. Ő tényleg extra kedves volt velünk. Ha ez nem lett volna, akkor nem adok neki semmit.
dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Eszembe sem jutott pénzt adni neki. Csokit terveztem, mert tényleg kaptam "pluszt", pl megnézte mindig a laborjaimat és felhívott, illetve a terhesség végén volt egy bőrgyógyászati panaszom, és mivel az orvos, akinél voltam, 37-38 hetesen nem merte felírni a gyógyszert, a nőgyógyász konzultált a bőrgyógyász ismerősével és felírta. Szóval ezek miatt a 6 hetes kontrollra szerettem volna vinni valami apróságot, de aztán kiment a fejemből.
dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden hónapban kifizetted a vizitdíjat.
dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Én most vittem a rendelőbe egy kis, saját készítésű adventi díszt. Ha megszületik a kicsi, akkor is tervezek egy doboz kávét vagy valamit adni nekik, mert persze fizetek, de kifejezetten figyelmesek. A dokim konkrétan bármikor elérhető, nyilván nem élek ezzel vissza, de akkor is. Amikor a megbeszélt időponton kívül mentem hozzá, mert az ügyeletről elhajtott egy bunkó doki vérzéssel, akkor nem is kért semmit. Mondta, hogy fizetek eleget havonta, ne vicceljek már.

Ilyen is van, és szerintem egy apró gesztus belefér. Ezen kívül extra pénzt nem adnék.

dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem fogadja el. Múltkor csak 500 Ft-ot hagytam volna nála, mert nem volt aprója, de nem fogadta el, inkább elment váltópénzért.
dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én adtam egy doboz bonbont.Semmibe nem került a nőgyógyászomnál a terhesgondozásom, mindent visszatérítettek söt fizetni sem kellett a 6.hónaptól szóval ennyit megérdemelt. ( Külföld)
dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!