Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kistarcsai Flór Ferenc Kórház,...

Kistarcsai Flór Ferenc Kórház, vélemények, terhesgondozásra tudok oda járni ?

Figyelt kérdés

Szeretnék tapasztalat, véleményeket hallani, olyan anyukák vagy kismamáktól akik idén vagy jövőre terveznek szülni ebben a kórházban? Lehet terhesgondozot választani ott?


Tavaly oda jártunk genetikai ultrahangra , de nem vették észre hogy kisebb a combcsont.. beteg lett a kisfiunk (achondroplazias) 6 hónaposan elhunyt, nyaki gerincszukulet következtében. Viszont a Honved kórházba szültem, lakcimkartya miatt kellet össze vissza járnunk.


Tudom hogy nem minden orvos ilyen, de ez előfordulhat egy magán rendelésen is, nem tudom melyik legyen így . Nem vettek észre az egész terhesség alatt hogy baj van, egy 4d uh-n vették észre hogy gond van 32heten, de meg ezek után sem figyeltek rám és nem hittek nekem a kórházban, meg akkor sem mikor újra megnéztek ultrahanggal, majd egy bocsanattal a 35.héten el volt intézve azzal hogy rosszul néztek és rosszul számoltak a dolgokat.,. Ne haragudjatok röviden próbáltam összefoglalni a lényeget.


Emiatt kicsit félünk újra odamenni de mivel el költöztünk és helyileg oda tartozom, és újból teherbe estem (7hetes vagyok)nem tudom menjek e oda vizsgálatokra. Vagy van lehetőség másik kórházat választani?

Nem érdekel ha bunkók , csak szeretném hogy rendesen odafigyeljenek ránk.


Gondoltunk arra hogy mi lenne ha vegyesen oldanák meg, genetikai uhra magánba mennénk, vagy terhesgondozasra is. Nyilván nem vagyunk milliomosok de erre megoldjuk hogy legyen . Nyilván egy vérvizsgálatra inkább elmegyek sztkba.


Nem tudom mennyire probléma ha maganba és sztkba is járunk, volt aki azt mondta nekünk hogy nem nagyon szeretik az orvosok .



dec. 25. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Államiba oda kell menned ahova körzetileg tartozol. Mióta ilyen kevés az orvos és ápoló nem nagyon fogadnak körzeten kívülit.
dec. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!