Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miert nem akart a dokim...

Miert nem akart a dokim progeszterint irni ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elso terhesegemnel meg a lombik elott szedtem a progeszteront, azt mondta a doki, h vedi a terhesseget.


Most masodszor teherbe estem 3 ev utan spontan, ami nagyon varatlanul ert es mas dokihoz jarok mar, akinek elmondtam, h miket szedtem az elozonel a megvedes erdekeben. Es azt mondta, h csak akkor irja ki, ha mar verni fog a szive. Elegge aggaszt. Baratnoimnek viszont rogton kiirtak pozitiv tesztnel.



febr. 11. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a lombik nem sikerült, utána spontán lettem terhes és rögtön kaptam progeszteront.

Korábban volt már kémiai terhességem és sose vol 30 nmol/l felett progeszteron szintem.

Ha trombózis hajlamod van minimum a vérhigítót fel kellett volna írnia. Menj olyan orvoshoz aki meddőségiben is dolgozik.

febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Alap esetben nem indokolt, nem véd. Lombiknál más a protokoll.

Normál terhességnél akkor szoktak felírni, ha feltételezik, vagy jobb esetben igazolják a progi hiányt, esetleg ha probléma lép fel (pl. vérzés), mert hát ártani nem árt, de az sem biztos, hogy használ... Örülni kell neki, ha a szervezeted tudja a dolgát! :)

febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem írták fel, mert nem látták indokóltnak. Attól, hogy az első nehezen jött a második simán lehet problémamentes terhesség, akkor meg teljesen felesleges.
febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!