Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Programcsászárom lesz pár nap...

Programcsászárom lesz pár nap múlva,más is retteget tőlle? Sőt nàlunk senki nem lehet ben,és méd làtogatás sincs./Szerbia/

Figyelt kérdés
febr. 16. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Biztos jó orvos kezében vagytok. Nem mélyalvásban csinálják. Hamar túl leszel rajta. Ne félj, gondolj a kicsidre, hogy hamarosan a kezedben tarthatod.


Gondolom, az influenza járvány miatt nincs látogatás.

Tarts ki!

Sok boldogságot! 👍🌷🌻🙂

febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azse biztos,hogy nem mélyaltatásban...
febr. 16. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne mélyaltatásban?

Töltsd le a Császárvonal appot, az nagyon sokat segít a gyorsabb regenerációban!

febr. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiába altatásban szokták csinálni. Legalábbis egyik barátnőm ott született pár éve költözött Magyarországra. Akárhogy is csinálják hidd el amint túl leszel rajta könnyebb lesz egy fokkal. Én is nagyon féltem, de utólag nem kellett volna ennyire. A felépülés nehezebb volt, de az sem mindenkinek az. Gondolj arra, hogy végre a kezedben tarthatod a babád.
febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1#-es Én pont ezért féltem. :D Ha altatásban csinálták volna nem rettegek úgy. Ráadásul voltam bent már több császáron,így tudtam mit csinálnak,még rosszabb volt.


Kérdező,szubjektív élmény. De ami biztos,túl lesztek rajta,erre fókuszálj. Közbe ezen agyaltam végig,hogy mindjárt kész.

febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,itt altatásban csinàljàk,próbálják már emígy is,és attól függ melyik orvos lesz ott.
febr. 16. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy dolog, rengeteg császárt csinálnak és nem szokták elrontani. Sok sikert kívánok! Írj ha megvan a baba!
febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy lesz
febr. 16. 21:32
 9/9 Kylie22 ***** válasza:

Szia!Ne félj a császártól és attól sem, hogy lesz az altatás miatt valami baj.Nekem anno 30 hetesen volt egy méhszáj polip műtétem mélyaltatásban és semmi gond nem volt.

Nekem nem programozott a császár, hanem sürgősségi,mert a rengeteg oxitocintól megállt a lányom szíve.( Több,mint 6 órán keresztül folyamatos 130as fájásom volt sugárban hánytam végig,de csak akkor lett császár mikor már a baba se bírta)

Nagyon rossz érzés volt, hogy mikor oda hozták csak megpuszilhattam,mert a fejem mellé tették amit nem emelhetettem fel igazából nem is láttam képeket mutatott a család róla...

Most 20 hetes vagyok,ha nem lenne a lányom akkor kérném a császárt pedig nagyon nehezen épültem fel és nekem érzékeny lett a hasam nem érzéketlen, viszont mivel így ő már itt van így beszéltem az orvosomnal rendes szülés lesz,ha nem lesz komplikáció.Mondta, hogy mivel elmúlik a lányom 2 éves így megszülhetem,de még ne éljem bele magam.(Császárnál tudom, hogy a nagyobbikat nem fogom tudni felemelni vagy altatásnál hozzábújni csak emiatt szeretnék szülni, hogy vele is tudják foglalkozni.)

Tudom könnyű mondani,de ne stresszelj.Én rástresszeltem, hogy császár lett a vége és nem tudtam úgy mozogni,mozdulni ahogy kéne.Mellette első baba volt arra is stresszeltem, hogy vajon jól csinálok e mindent.Meg is lett a következménye egy héttel a szülés után 200as vérnyomással kerültem vissza a kórházba...

febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!