Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki csináltatott trisomy...

Aki csináltatott trisomy tesztet, mennyi idő alatt lett meg az eredménye?

Figyelt kérdés

2 hete csináltattunk trisomy complete tesztet, vidéken vették le a vért, majd küldték tovább(elvileg Pozsonyba)

De azóta se jött még eredmény, már kissé ideges vagyok miatta.



márc. 6. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem küldték, nekem kellett utána telefonálni oda ahol levették és személyesen bemenni az eredményért, mert elfelejtettem velem valami hozzájáruló nyilatkozatot kitöltetni hogy kiküldheti az e-mail címemre.

Én is két hét után telefonáltam, kiderült, hogy napok óta még volt az eredmény de ha nem kérdezek rá sose kaptam volna meg.

márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bele kell kalkulálni a központi intézményhez érkezési időt plusz a szállítás napját is. Az eredményt pedig általában nem te kapod meg, hanem az adott intézmény ahol levetetted a tesztet. 😊
márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, igen azt tudom, oda telefonáltam, ahol a vért vették, de még semmi...
márc. 6. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy szerdai napon voltam, következő hét pénteken lett eredmény.
márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk megjött az ígért 5 munkanapon belül (csüt délután vették le, pénteken vitték el onnan Pozsonyba, és kövi csütörtökön meg lett), de mostanában volt itt több kérdés is, hogy késik. Ahol vették a vért meg tudják mondani, onnan mikor vitték el, és onnantól számolva hány munkanapot ígértek.
márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre megjött az eredmény, hála istennek alacsony kockázatú lett az összes vizsgált rendellenességre.
márc. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!