Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecenben tudnátok ajánlani...

Debrecenben tudnátok ajánlani egy ultrahang rendelőt, ahol szivesen fogadnak azonnal, egy 6 hetes kismamát? és nem kerül sokba? Vagy marad az SZTK?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én a Rajnai magánrendelőben voltam,és ott úgy van,hogy telefonálsz hogy menni szeretnél,megmondja a doki,hogy aznap hánytól hányig mehetsz,és annyit kér amennyit szánsz neki.Nincs megszabva ár!

[link]

2012. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :)

és az sem baj, ha csak 1 szer megyek és többet nem, oda?.

2012. márc. 13. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is őt akartam ajánlani. :)) Én már a teszt után mentem, nem küldött el, és az első 12 hétben folyamatosa nézegettük a baba fejlődését. Nagyon szuper volt. :)

31 hetes kismama

2012. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mennyit adtál neki kedves kismama alkalmanként?
2012. márc. 13. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Fu nagyon változó volt, volt, hogy 2 ezret, és egyszer volt, hogy semmit, mert berohantunk csak, és nem volt nálunk, azután 5ezret, mert pótolni akartam az előzőt. Később a babamozikért többet adtunk, de az elején ennyit. Tényleg rád van bízva, borzasztóan rendes, és nem fog máshogy nézni rád, ha ezer forintot adsz, vagy ha tízezret. :)
2012. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!A legelső kismama vagyok,mi 5000Ft-ot adtunk.Mi csak 3 szor voltunk aztán leálltunk vele,van ingyen uh.is.
2012. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!