Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cleopatra medical center 4D,...

Cleopatra medical center 4D, mi a véleményetek? ( Szinyei Merse Ház)

Figyelt kérdés

26 hetes kismami vagyok, a Genesisben voltunk legutobb, gondoltuk kiprobaljuk ezt.

Mi a velemenyetek rola?:) szep kepeket, felvetelt kaptatok? Tapasztaltak? Kedvesek?



2012. szept. 18. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

14-hetes kismama vagyok, és most voltunk a párommal 4D ultrahangon a CLeopatra Medical Centerben. Akiről írtatok a "Kati" vizsgált és nagyon kedves volt velünk. A telefonos hölgy, mindent kedvesen, udvariasan elmondott ami kérdésem volt, a rendelő gyönyörű és patyolat tiszta, a recepciós hölgy figyelmes és szolgàlat kész, és az árak nagyon zsebbarát.

Én biztosan odamegyek legközelebb is. [link]

2013. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Utolsótól kérdezném, hogy melyik napon voltatok, ki csinálta az uh-t,és mennyi ideig tartott a mozizás? Köszi!:)
2013. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
upsz bocsi, írtad, hogy a Kati :)
2013. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szombaton voltunk a Katinál. 90%-ban már csak Ő dolgozik, mert a kérdésemre válaszolva a kollédája a kicsi gyermekei miatt, nem tud munkát vállalni. Az Én véleményem, hogy a Cleopatra Medical Centerben nagyon jó az orvos gárda. Itt végeznek szervi ultrahangot is radiológus szakorvosok, sajnos a férjem beteg lett és szükségünk volt a gyors diagnosztikára. Én a napokban mell ultrahangon jártam náluk és további segítséget is nyujtottak. Nekem ez nagyon megnyugtató volt.
2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!