Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 18 hetes ultrahangon tényleg...

18 hetes ultrahangon tényleg lesz bent orvos is?

Figyelt kérdés
Eddig csak az Ultrahangos néni volt bent,de azt mondták hogy a 18 hetesre orvos is be jön.

2012. nov. 20. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk minden uh-t orvos csinál. Csak egy szonográfus van a megyében, de őt általában csak maszekban lehet elérni.

Szombathely

2012. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Az első válaszból úgy tűnik, mintha a szonográfus jobb lenne, mint az orvos. Na mindegy.

Én úgy tudom, hogy a 18 hetest (nálunk 19 hetes) orvos végzi, és nem is akármelyik orvos. Ez genetikai ultrahang, amihez nem ért minden orvos, a szonográfus meg tuti nem.

2012. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Kedves "gyerekcipo"

Nem kérek ehhez hasonló privát üzeneteket: "Tanulj meg olvasni."

2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minden genetikai vizsgálatot orvos néz.
2012. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk a 12 heti és 19 heti genetikai uh-t a szonográfus néz akinek egyébként ez a végzettsége tehát egyáltalán nem rosszabb mint az orvos ez egy nagy marhaság hogy a szonográfus nem tudja mit kell nézni 2 éve lett ahova én járok igy eddig a saját és egy másik orvos volt bent a genetikai uh-n most már nem.
2012. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is orvos végzi mindig!! Mondjuk ő fogadott,lehet azért van jelen!
2012. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 18 hetes UH-t kizárólag "B" kategóriás UH vizsgával rendelkező személy végezheti. Szonográfusnak ez általában nincs meg, tehát orvos végzi! Ez a protokoll!

K.

2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!