Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Vizer Miklós Pécsen a Da...

Dr. Vizer Miklós Pécsen a Da Vinci klinikán melyik napokon végez "c" kategóriás ultrahang vizsgálatot?

Figyelt kérdés

#ultrahang #Vizer Miklós
2012. nov. 20. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom, de C kategóriás jogsiban tudok segíteni: [link]
2012. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha felmész a Da Vinci oldalára ott lehet e-mail-ben segítséget kérni.(időpont kérés vagy valami hasonló menüpont alatt) Én pont tegnap kértem, B kategóriásra akarunk menni és a Wilhelm doktor rendelési ideje érdekelt. Ezt szépen megírtam nekik email-ben és kb fél napra rá válaszoltak is, utána pedig tudtam is időpontot foglalni szintén email-ben. Kedvesek, segítőkészek.

Üdv: 20hkm

2012. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az információt! Igazán hasznos volt!

Te hányadik hétre jelentkeztél be?

2012. nov. 21. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Dec. 14.-én megyek, 15.-én töltöm a 24. hetet. Úgy tudom az pont jó is a 4D uh-hoz. Te hányadik héten mennél?
2012. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem a baba látványa miatt, hanem a szakorvosi vizsgálat miatt jelentkezek be. A 19-20-dik hét környékén.

A genetikai része a fontos akkor... aztán a 26-28 környékén majd mozizni is szeretnénk egyet :)

2012. nov. 21. 13:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, milyen volt a decemberi vizsgálat a Vizer doktor Úrnál?
2013. febr. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!