Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kb mennyibe kerül a 4D-s...

Gabi86 kérdése:

Kb mennyibe kerül a 4D-s ultrahang?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 20:47
 1/6 Jégtánc ***** válasza:

10-15 ezer FT közt


[link]

itt az árak közt meg tudod nézni

2012. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 5000 ft-os csomagot választottam. 2 kinyomtatott fotót kaptam, a többit cd-re írva (kb. 50 db) + néhány videó, 1 órás babamozi, és persze egy felejthetetlen élmény. Debrecen
2012. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es, megírnád ez melyikrendelő volt?

Én 4d-s videókat eddig csak 10e-ért láttam.

2012. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én a 30 hétben megyek, mert az javasolta az orvosom, meg mindenki, hogy ennéél előbb nem-igen érdemes!

Én az Istenhegyi Géndiagnosztikába megyek ahol 13000.- lesz, és kiírják cd-re, meg kapok képeket is!

Itt voltam a genetikai szűréseken is, nagyon rendes volt Mindenki, tapasztalt orvosok, és nővérek, korrekt hely!Számlát is adnak!27hkm

2012. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.
2012. dec. 1. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.

A Szent Anna utcai rendelő volt, ahol 5000 ft-ért volt 4D-s vizsgálat.

A videók alatt ne a 20 perces felvételt értsd, hanem ilyen rövidek, fél percesek. Persze ezek is nagyon jók, az egyiken pl. ásít, a másikon szopja az ujját, sőt van olyan is, amin integet.

2012. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!