Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 38 hetes vagyok, aug.28. -n...

38 hetes vagyok, aug.28. -n kellene mennem NST-re, de valószínűleg csak szept.4. -n tudok menni, gáz ez?

Figyelt kérdés
Nincs autó amivel be tudnék menni,ekkora hassal nem is akarok vezetni.Oké,van busz,de nincs aki vigyázzon a másfél évesemre.Na most hogyan is lenne elvárható, hogy egy másfél éves nyugton legyen egy 25 prerces nst alatt,másokat nem zavarva, és ugye ki tudja mennyit kellene várni....
2013. aug. 27. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
NST időpont alapján megy.Szóval hívd fel őket és kérdezd meg,hogy lehetséges e áttenni.
2013. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hivd fel őket és kérj akkor másik időpontott. Mert ha csak úgy elmész és nincs időpontod nem fognak fogadni . Csak az időpontosokat fogadják.


39+3 hkm

2013. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem az időpontra történő nem megjelenëssel van gondom,hanem hogy augusztus 23-n voltam,és legközelebb aug.28 helyett szeptember 4-n mennék.
2013. aug. 28. 07:45
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát hogy nincs e nagyon távol az aug.23 és szeptember4 egymástól a baba szempontjából.
2013. aug. 28. 07:47
 5/8 anonim ***** válasza:
De, távol van. :-/ Az utolsó időszakban nem véletlenül kell hetente menni. Nincs semmilyen ismerős, aki elvinne, valamelyik szomszéd vagy barátnő vagy családtag pedig vigyázna a másfél évesedre?
2013. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 es voltam , de távol van hetente kell járnod!
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem,hogy távol van.

Férjem külföldön dolgozik,hétfőn jön haza,akkor marad 4 hónapig itthon,nagyszülők 300km-re.

Betelefonáltam,elmondtam mi a helyzet.Kaptam holnapra időpontot.Utolsó leszek,bevihetem a gyermekem magammal,sőt az asszisztens végig marad ott,így senkit nem zavarunk.

Egy nagy doboz csokit megérdemel az asszisztens,hogy nem pokróckodott,hanem mosolyogva kereste a megoldást. :)

2013. aug. 28. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Szuper, ez így jó megoldás! Jó, hogy vannak ilyen normális asszisztensek máshol is. :-)


Jó egészséget nektek, és majd könnyű szülést!! :-)

2013. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!