Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 30hetesen rákszürése volt...

30hetesen rákszürése volt valakinek? Engem megnéztek "megkinoztak" és tegnap véreztem, ma barnafolyás. És a végén kiderült amit eddig mondtam, hogy volt már ebben az évben szürésem

Figyelt kérdés
Vicc. Volt igy valaki? Nem lett baj utána nem merek már elmenni oda vissza még uh-ra sem.
2016. júl. 15. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Micsoda? Dehát azt a terhesség elején szoktak csinálni!
2016. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha volt, miért egyeztél bele? Kinek jutott eszébe?
2016. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A védönő elküldött mégegyszer mert nem volt biztos abban hogy volt e szürésem
2016. júl. 15. 20:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki de a "védönöm" nem látta a papiron én meg nem értek a orvosi szakszavakhoz. És engem is sikerült megzavarnia a végére az orvosnak is meg a védönö is.
2016. júl. 15. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az orvosodnál kell róla lenni feljegyzésnek aminek a kartonodba benne kell lennie.


Tőlem a terhesség alatt ilyet nem kért a védő, nem értem nálad miért követelte, amúgy is az a dokid dolga.


Amúgy, mikor csinálták neked akkor épp hol voltál, hogy nem emlékszel rá? Én nem csináltattam volna meg!

2016. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33 hetesen volt mintavételem, mert felmerült a rák... nem lesz semmi baj, a méhszájad vérzett attól, hogy picit megkaparták, semmi köze a babához, nem kell ennyire túldrámázni :)
2016. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem 2x akartak elküldeni ugyanarra a vérvételre,mondtam h már voltam keressék meg.

Nem kötelező beleegyezni mindenbe amit mondanak.

2016. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lényeg hogy a kislányomnak ne legyen semmi baja!! Most már kicsivel jobban vagyok,nem túl dramatizálásrol van szó,csak nem értettem miért volt szükség még egyre mikor én mondtam hogy ugy emlékszem hogy volt már idén. Mindegy lényeg h ne legyen semmi baj
2016. júl. 16. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetesen volt, mert előtte külföldön voltam, ahol nem volt rákszűrés. Az orvos mondta, hogy egy kis vérzés lehet utána, de nekem még az sem volt.
2016. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!