Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai vizsgálat közepes...

Genetikai vizsgálat közepes kockázatnál?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, első babámat várom. A kombinált teszt közepes kockázatot hozott ki.

Eredmények:

Down: 1:750

Edwards: 1:50000

PAPP-A: 663,00 miu/mL 0,25Mom

Szabad hCG: 49,30nmoI/L 1,50MoM

NT: 1,10mm


Orrcsont látható volt a 12hetes uh-n.

AZ orvosom genetikai vizsgálatra küldött. A Bajcsyban időpont kérésnél nem igazán szeretnének elvállalni a korom miatt. Mit tegyek?Ti mit tennétek?


2016. aug. 16. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem, először csak beszélgetés van és ultrahang.

Én is a Bajcsy-ban voltam, nekem amniot csináltak, a kombinált teszt eredménye lett rossz, a korom nem indokolta, 29 vagyok.

2016. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem esnek neked a tűvel. beszélgetés van egy genetikussal, majd az orvos alaposan átnézi ultrahanggal a babát. Mivel fiatal vagy, nagy eséllyel nem fognak CVS-t vagy amniót javasolni.(Ha mégis,akkor sem kötelező beleegyezni a vizsgálatba, sokan vissza szokták utasítani).
2016. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyrészről megnyugodtam és segitettetek dönteni. :)
2016. aug. 16. 22:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veletek azóta?Jól van a baba?
2016. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Voltam a Bajcsyban megultrahangoztak, nem találtak semmi elváltozást szerencsére. Utána még egy beszélgetésen voltam egy kedves doktornővel, kérdezett a családfáról, betegségekről stb. Mivel nem volt semmi a családban és jó lett az ultrahang eredmény is és fiatal vagyok ezért Ő azt mondta hogy felejtsük el Őket, persze kedves hangnemben. Összességben meg voltam velük elégedve, kedvesek voltak és megnyugtattak. Azt mondták hogy valószínűleg bele estem valami statisztikai adatba, hogy ez jött ki. Azóta voltam már újabb ultrahangon ott is rendben volt minden. Most már a 24. hetet is betöltöttem és szuperül vagyunk :) .
2016. okt. 24. 15:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben van minden. Boldog babavárást kívánok!
2016. nov. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!