Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek van fogadott orvosa,...

Ági83 kérdése:

Akinek van fogadott orvosa, hogy működik?

Figyelt kérdés
Gondolpk itt pl a vérvételekre. Az Ő végzi,vagy kórházban,esetleg jó a házi orvosi is? Euért is kell fizetni? Vagy amikor a korházban csinálja a vizsgálatot akkor is a magánrendelési díjat kell fizetni? Vagy illik megkérdezni mivel tartozom? Köszönöm a segítségeket!
2017. jan. 17. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy mindenki ugyanúgy csinálja. Nekem beutalót se adott sose. Háziorvos adott és a kórhában vették le. Ha a kórházban volt vizsgálat én megkérdeztem mennyivel tartozom de sose kért pénzt érte.
2017. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindog a vedono (regen) es a haziorvos (most) adta a beutalokat.a dokim csak mondta,hogy most ez lesz,az lesz,es hogy mikor menjek.

Mindent a terhesgondozoban csinaltak.az uh k ra is ugy kuldott,hogy mondta,hogy x napon menjek aztan utana menjek fel hozza a nogyogyra.

Ha nem maganban vizsgalt,nem fogadott el penzt.

A vegen mar nem is jartam a rendelesere.mikor mar nst k voltak.mindig o adott idopontot nst re,aztan mire vegeztem ott is volt es megnezte.

2017. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 17. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenhol máshogy működik!


Vérvételeket nekem a Szülészeti Klinikán csinálják, a betegfelvételen adják a kémcsövet meg valami papírt, azzal kell a laborba menni, gondolom a háttérben a magándokim kéri.

"Euért is kell fizetni?" Bocsi, ez nem tudom mi.

Kórházban a kötelező UH-kat csinálja, rendes rendelésen, ott nem kell fizetnem. De mivel kérek képet (van 2D és 4D UH is) ezért úgy is kérdezem, hogy mivel tartozom (2D-s kép 1000Ft).

A terhesgondozást a magánrendelőjében végzi, ott 9000-et fizetek, megnézi a méhszájat és csinál UH-t egy régebbi 2D-s gépen, meg átbeszéljük az aktuális dolgokat.

2017. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2017. jan. 18. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak a méhszájat nézte és azt bírta a kiskönyvbe. Vérvétel és uh a kórházban volt, de talán egyszer mentem úgy hogy a saját orvosom uh-zott. Beutalókat a védőnő adott, ő kapta meg q különböző leleteimet, értékelte azokat és bírta a kiskönyvbe.

Nem sok értelme volt a magánnak így, de államira nem tudtam járni, mert egyetemista voltam.

2017. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!