Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok ki mit gondol az adott esetről.


2017. ápr. 7. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úgy értem: nem mindegy kinek fizetem ki?! Remélem érthető :)
2017. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért az anya eldöntheti, hogy akar e egy ügyeletes dokinak fizetni, akinek ingyen is el kellett volna látni. Az anya azért perel, mert órák hosszán rá se figyeltek, ha előbb megcsászározzák, ami gondolom már sürgősségi volt, akkor a babának még lett volna esélye.
2017. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Én ebben a kórházban szültem 3-szor. Sosem hagytak órákra egyedül, fél óránként legalább a szülésznő mindig benézett. Mindig ügyeletes orvosnál szültem. Én semmi rosszat nem mondok a kórházra. Mindig elláttak és megvizsgáltak rendesen, a szüléseket is mindig levezették rendesen, nem voltak velem bunkók, mert nem volt fogadott orvosom.

Szerintem az anya sztorija kicsit sántít. Ugyanakkor, azt mondta a riportban, ha jól emlékszem, hogy fogadott szülésznője volt. Ő hol volt? Aki szülésznőt fogad, azzal végig ott van a szülésznő, max. percekre hagyja ott. Én ebben a kórházban ezt láttam mindig.

2017. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd vajudni a kismama, nem kapcsolják rá egyből az nst-re? Tehát ami méri a fájásokat ill. a baba szívhangját? ez nem protokoll?
2017. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az anya riportban azt mondja, FELFOGADNI nem akarta az orvost ott, a szülőágyon... hisz kórházban volt, minek fogadja fel az épp ügyeletest, aki ugyan úgy nem ismeri, mint az a doki, aki a következő műszakra jön... vagyis minek fizessen az ő dokija nincs, az ügyeletes megg ellátja, hisz az a dolga! gondolom utólag bármennyit kifizetne drága doktorunk felfogadására.... teljesen érthető, hogy perel!
2017. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!