Elvetessem ezek után is? Véletlenek vagy jelek ezek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kezdődik azzal, hogy azt mondta a doki hogy elhalt a magzat, művi eltávolítása szükséges, de mikor mentem műtétre, közölte a szonográfus, a magzat él és szépen fejlődik.


Úgy döntöttem megtartom, párom majd kicsattant de az anyós és anyuci pici fiacskája problémák miatt végül újra elbizonytalanodtam.

Másnap viszont párom TALÁLT egy SZÓ SZERINT MAGZAT bábút.

Müanyag baba,magzatpózban, a hátára rá is van írva hogy 11 -12 hetes magzat.

Mikor küldte Messengerenakd fél óra múlva egy magzat fejlődésével.kapcsolatos szorolapot v képeslapot, elmesélte az álmát is, hogy egy gyönyörű mesebeli parkban ülve leült mellé a padra egy idős úr, aki annyit mondott neki " Ne tegyétek!"


Teljesen elbizonytalanodtam....

Jeleknek hiszem ezeket.

Szerintetek?


2021. szept. 16. 08:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
TE mit akarsz? Szeretnél babát? Szeretnél anya lenni? A párod örülne, ez már jó jel. Igazából ezek közül ez az egyetlen "jel", amit érdemes figyelembe venned. Na meg persze a saját vágyaidat.
2021. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nincsenek jelek. Az anyósod matt komolyan elvetetnél egy gyereket, akit amúgy akarsz?? Ne haragudj, de ilyet még nem is hallottam. Költözzetek messzebb es nehogy elvetesd.
2021. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

nem anyósnak szülsz, persze ha ott éltek akkor azért nem mindegy.

párod miért anyuci pici fia? tartasz tőle, hogy elhagy az anyja nyomására?

2021. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én inkább a racionalitásban hiszek.


1. Van-e megfelelő anyagi háttered, akár egyedül felnevelni? (van-e most munkahelyed, kapsz-e majd CSED-et, GYED-et, esetleg ha úgy alakul táppénzre tudsz-e menni, van-e saját hely lakni és nem anyós háza)

2. Van-e megfelelő családi háttér felnevelni? Mennyire biztos ez a kapcsolat? Mit érzel, ha belegondolsz, hogy a gyerek a pároddal és az anyósoddal egy életre össze fog kötni? (nekem úgy tűnik, hogy vannak problémák)

3. Ha egyedül maradsz a babával, lesz segítséged, lesz hová menned? Te szüleid támogatnak? (pl. ha te 3 műszakban melózol egy gyárban, vagy két műszakban egy boltban, lesz, aki odaér érte az oviba? Lesz, aki besegít, ha kéthetente taknyos lesz, hogy téged ne rúgjanak ki?)


Egy gyerek sajnos nem csak rózsaszín felhő és vattacukor, akit azért kell megtartani, mert a párod talál egy bábut meg ezzel álmodik, meg jaj de cuki. Nagyon furcsa és éretlen az egész hozzáállásod így a leírás lapján. Egy gyerek rengeteg pénz, idő és probléma amellett, hogy a legnagyobb boldogság, és nem csak 18 éves koráig, hanem még tovább.

2021. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Menj el egy rendes orvoshoz nezzen meg rendesen. Menj el a kotelezo genetikai vizsgalatokra is. Ha egeszseges akkor tartsad meg ha szeretned a gyereket. Ne almokra hagyatkozz meg masok velemenyere.


Az a kerdes, higy te akarod e es egeszseges e. Ez a ketto a fontos.

2021. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de szerintem olyyan buta vagy, mint a tök. Inkább ne szülj még.
2021. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne azért szülj gyereket, mert a párod ezzel álmodott...
2021. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, almok, jelek, meg szellemsusogás.


Normális vagy? Legyél már racionálisabb. Akarsz gyereket? Feltudod nevelni? A párod akarja? Veled akar maradni? Van hol lakni? Van mit enni adni?



Az álmok nem jövendőmondásra vannak, de sok mindent elárulnak. Azt álmodod amit sokat csináltál aznap, vagy nagyon akarsz, vagy nagyon félsz, néha meg nettó baromságok.

Én álmodtam már olyat, hogy kisbabát akartam kimenekíteni egy ufo támadás súlytotta városból és ahogy az árokban bújkáltunk, kikukucskált a baba és szétporladt én meg sírtam.


Most akkor az ufóktól félnem kéne? Netán medvetámadástól? Vagy akkor hamarosan seprűn repülök? Ilyet is álmodtam.

2021. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Itt egy kérdés van.

Ha kell egyedül is feltudod e nevelni a gyereket?

(mert a leírtak alapján te szeretnéd a babát, csak félsz h a párod túlságosan befolyásolható az anyja által)

Ha anyuci pici fia meggondolja magát, akkor lesz e fedél a fejetek felett? Eltudod e tartani magatokat?

2021. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki jeleket keres, azt akar látni, akkor kb tudja, hogy mit akar. Te azt lárod a "jelekben", hogy üzenik, maradjon a baba? Akkor az azt jelenti, arra vágysz! Nem kell jelekre fogni a dolgot. A vágyaidat vetíted ki, ennyi.
2021. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!