Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakításnál kell...

Szegedi kavics kérdése:

Terhességmegszakításnál kell covid tesztet fizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 3 hónapos pici babám, valószínűleg nem hatott a fogamzásgátló vagy nem tudom mi lehetett a baj. Úgy alakult, hogy terhes lettem ismét. Szeretnénk babát de később. Terhességmegszakításnál a műtét árát és pluszba a covid tesztet is kell fizetni vagy az ingyenes ilyen esetbe?

2021. dec. 17. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az adott kórházban érdeklődd meg.

Én úgy tudom, hogy fizetős. Műtét előtt 48-nál nem lehet régebbi.

2021. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fizetős ebben az esetbeN.
2021. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős volt az előző hullámban
2021. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

#4-es szerintem neked most szebb lett a napod, hogy ezt elmondhattad! Aztán amikor nem tudja majd ne adj Isten etetni meg normális körülmények között nevelni, akkor az ő k***a anyját, hogy bevállalta a másodikat…

Kérdésre válaszolva, bár biztosat csak az adott kórház mondhat, szerintem neked kell állnod a teszt árát.

2021. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
#5 Szerintem csak troll
2021. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
#4 ki az a hülye, aki gyógyszert szed meg gumizik egyszerre?
2021. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy megbíztam abban a fogamzásgátlóban amit a gyermekem születése előtt is szedtem 5 éven át. És nem lettem mellette várandós csak akkor mikor abba hagytam szándékosan. Kívánom élje át ezt a nehéz döntést ő is. Hogy a kicsi csak 3 hónapos, 1 éves lenne csak mire megszületne a tesója. Nem tudom melyik kezem harapjam. De nem fogom azt csinálni, hogy bevállalom már most a következőt, hogy ne tudjam megadni az elsőnek a kellő figyelmet és szeretetet amit igényel. A többieknek meg köszönöm a rendes választ.
2021. dec. 17. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, ha nem vagy beoltva, nincs kártyád,akkor nem gyors tesztet csinálnak hanem azt a más fajtát viszont ha be vagy oltva akkor mikor beérsz majd a nőgyógyászatra csinálnak egy 5 perces gyorstesztet ingyen. Legalábbis erre így volt. Sajnálom, hogy ezt kell átélned! 😔
2021. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kórház függő. 1 hete voltam akkor aznap reggel csináltak gyorstesztet. Ha negatív, műtenek. Ha poz, napoljátok. Ez arra az esetre érvényes, ha 2 hétnél több ideje megkaptad a harmadik oltást!! Ha kettő van csak, pcr-t kérnek előtte.
2021. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!