Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen nehéz megszakítani a...

Milyen nehéz megszakítani a terhességet?

Figyelt kérdés
Itt a lelki háttérre gondolok. Sajnos becsúszott a baba védekezés ellenére, de szedek egy gyógyszert ami megnyomorítja a magzatot, így akár nagy eséllyel születne meg testi és mentális sérültséggel. Nem szeretném megtartani és nem is terveztem, őszintén egy nyűgként élem meg. Valami jó tanács olyantól aki már átélt egy abortuszt?

2021. dec. 29. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha teher és nem szeretnéd, akkor nagy lelki nyom@s suncs.
2021. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad ez nem kérdés, gondolom nem alternatíva fogyatékos gyereket szülni.
2021. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

"Nem szeretném megtartani és nem is terveztem, őszintén egy nyűgként élem meg. "


Ezek után után igazán értem, mi a kérdés. Az abortusszal konkrétan megszabadulsz a nyűgtől, hogy a te szohasznalatodnal maradjunk.

2021. dec. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, jelenleg így érzek. Azt is leírtam hogy miért. De az abortusz nem természetes, hiába tudom hogy ez a helyes megoldás. Nem szeretnék fogyatékkal élő gyereket a világra hozni. De nem tudom a testem hogy fog reagálni a terhességmegszakításra.
2021. dec. 29. 07:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát fizikálisan én ugyanúgy voltam műtét után, mint műtét előtt. Mintha semmit sem csináltak volna. Annyi, hogy utána volt vérzés,de az is menzesszel ért fel nálam. (Tampont nem használhattam.)


Hogy a te tested hogy fog reagálni, nem tudom, de nem hinném , hogy komoly reakció, elváltozás vagy bármi ehhez hasonló kísérné. Az utána lévő vérzés mennyisége változó. A menzesz is hamar visszaáll.


Nyílván nem természetes, de rengeteg spontán vetélést fejeznek be művi úton.

2021. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Milyen gyógyszert? Nincs rá hatással az első 6 hétben... Eselyt sem adsz neki? 12. Heten kiderul, ha valami baja van és akkor is el lehet még vetetni, nem érdemel egy eselyt?
2021. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most egyedül amiatt nem szeretnéd megtartani, mert olyan gyógyszert szedsz, ami betegséget okozhat vagy alapból sem akarnád? Azt írtad, hogy becsúszott, nem tervezted és nyűgnek éled meg, ebből nekem az jön le, hogy alapból sem akarod. Ha ez a helyzet, akkor én a lelki rész miatt nem különösebben aggódnék, hisz tudod, hogy ez a helyes megoldás és te magad akarsz abortuszra menni.


Én is voltam a helyedben néhány éve, védekezés ellenére lettem terhes, de nem akartam gyereket egyáltalán, tehát nem volt kérdés az ab és semmiféle lelki problémám vagy bármi más (megbánás, bűntudat stb), hisz tudtam hogy jól döntök és számomra ez a legjobb megoldás.

2021. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6osnak. A gyógyszer neve Medinac, minden egyes levélen fel van tüntetve hogy erősen károsítja a magzatot. Nem károsíthatja, károsítja.


7es! Köszönöm szépen a válaszod! Hasznos volt a számomra.

2021. dec. 29. 14:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De durva kérdező, én is hosszú hónapokig szedtem Medinacot akné miatt és valóban a bőrgyógyász mindig úgy kezdte, hogy ugye nem terveznek babát, mert ennek bizony magzat károsító hatása van.
2021. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Oh értem kérdező, nem ismerem a gyógyszert de így érthető, köszi a választ! 6os voltam
2021. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!