Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nagyon félek az abortusztól...

Nagyon félek az abortusztól Mennyire lesz rossz utánna? Illetve mi fog történni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát néhány napig kellemetlen

Nekem mindig fáj a derekam amikor megjön a menstruációm az abortusz után 6 hétig fájt azt hittem megőrülök

2022. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1

Köszönöm

Mennyi idő után jött meg neked ab után ?

2022. jan. 13. 18:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab-om volt (technikailag ugyan az, főleg hogy nekem egyáltalán nem indult be a vetélés, pedig már 2hete akkor nem élt), az altatás után voltam rosszul, nem durván, csak kicsit szédelegetem egy fél órát. A hasam fájt, de az sem durván, inkább fura. Nem mint menstruációkor, inkább mint egy nagyobb horzsolás amikor fáj, csak belül a hasamban. 5-6 napig véreztem utána, de az sem durván. A mütét után 7 héttel jött meg legközelebb, akkor más minden normális volt, nem fájt jobban mint elötte (de én amúgy sem vagyok görcsölős).
2022. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ab után mikor engedtek haza ?

Ellenőriztèk hogy kivel mész ?

2022. jan. 13. 19:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Délelőtt műtöttek (10 felé), 1 után valamikor (egy-fél kettő) kaptam a zárót és mehettem. Tőlem nem kérdezték kivel vagy mivel megyek haza. Az osztályról egyedül mentem le, amikor megkaptam a zárót akkor írtam a férjemnek, hogy jöhet (10 percre lakunk a kórháztól), mire összepakoltam meg lementem a parkolóhoz akkor ért oda. De senki nem kérdezte.
2022. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Helyileg merre volt neked?

2022. jan. 13. 19:25
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Fizikailag kellemetlen, lelkileg talàn megviselőbb. Utàna kb. Menstruacios fajdalomhoz hasonlito lesz.

Ha meg nem szultel huvelyi uton laminaria palcikat tesznek fel, ezzel tagitjak a mehszajat.

Velem.szerencsere a ferjem wgesz vegig ott lehetett, nem kerdeztek, ki visz hqza.

2022. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Vèrzès mennyire volt intenzív utánna ?

Illetve kórházba mit kell vinni ?

2022. jan. 13. 19:49
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Betèt, akàr èjszakai, sok folyadèk, halòing.

Van ahol előző èjszaka befektetnek, olyan is, ahol reggel elèg menni.

2022. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát úgy készülj hogy bent tarthatnak egy napig mint engem is szóval ruha köntös tisztálkodószer valamennyi pénz nyílván telefontöltő

A pálcika az nagyon kényelmetlen pár órával később már annyira feszített hogy pisilni is képtelen voltam

2022. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!