Volt már abortuszod? Hogy dolgoztad fel? Mit éreztél utána?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem, én nem tudnám ezt tenni a gyerekemmel, inkább normálisan védekezem.
2022. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Baszki és rögtön elsőre jön a szemellenzős!
2022. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Volt már 4 abortuszom, sajnos van egy kis hormonproblémám, és amikor rájön a terhesség akkor eléggé megzakkanok és általában abortusz a vége. Olyankor mindig megnyugvással tölt el meg utólag is úgy gondolom, hogy jobb ez így.
2022. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért szemellenzős? Az volt az első kérdés, volt-e már abortuszod. Neki nem volt. Mert rendesen védekezik.

Nem úgy mint akinek már 4 is volt, de egy gyógyszert feliratni.

2022. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt és nem is szeretnék, de nem vagyok ab ellenző, sokkal inkább szükséges rossznak tartom. Ellenben aki védekezésképp használja váll vonogatva, azt elítélem.

Beteg babát sosem tartanék meg.

Akkor sem ha nem tudom felnevelni.

2022. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Miert?mert süt belőle az ítélkezés.neki nem volt,ő tud védekezni,ő olyan jó ember,hogy nek tudná ezt tenni,kihangsúlyozva,hogy gyermek! Hadd érezze még szarabbul magát az aki ilyesmire készül. Na ezért.

Amugy a kerdesre válaszolva akkor: nem volt abortuszom,biztos rosszul esne,de feldolgoznám mert abbsn az esetben annsk a döntésnek nyilván oka van!

2022. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Volt, nem gondoltam utána rá, és próbáltam már másnap a normális életemet élni, mintha mi sem történt volna.

Pedig mi akartuk a babát, csak a férjem meggondolta magát és azt mondta elhagy, ha megtartom. Így is az lett a vége, de legalább nem egyedul szívtam a gyerekkel

2022. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Ma is eszembejutott 1.5 éve volt, lassan 1 éves lenne, az utolsó esélyem volt, hogy legyen még egy gyermekem, de sajnos a betegség nem válogat.

Ha valaki szerette volna annak rossz, aki nem annak megkönnyebbülés.

Egészséges babát nem vetetnék el, de aki nem szeretne gyereket annak az a legjobb megoldás és a gyereknek is, mint hogy egy életen át hibáztassák, más hibája miatt.

2022. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos volt már, de kicsit másmilyen történettel, mint a szokásos. Mi párommal tudatosan használjuk a megszakításos módszert. Tudjuk, hogy bármikor lehet baba és ez minket nem zavar. Vállaljuk a tettünket. Össze is jött egy baba, de sajnos nem volt szívhangja. Így nem volt más választásunk.
2022. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Volt abortuszom, mert védekezés mellett sikerült teherbe esnem. Nem volt mit feldolgozni, hiszen jól döntöttem, örültem hogy túl vagyok rajta és éltem tovább az életemet.
2022. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!