Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha párkapcsolatban becsúszik...

Ha párkapcsolatban becsúszik a gyerek miért a nő fizeti egyedül?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatra értem, ahol becsúszik a nem kívánt gyerek. Persze anyagi helyzettől is függ, de a férfi miért nem érzi kötelesnek, hogy legalább valamennyit beleadjon?

2022. febr. 22. 15:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Vicces, hogy ezt párkapcsolatnak hívod
2022. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 Miből gondolod, hogy a férfi akarná a gyereket, vagy a hosszú távon vele járó anyagi felelősséget?
2022. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem akar se gyereket,se anyagi felelősséget húzzon gumit az is..

Mindkét fél idióta,ha nem képes egy kis védekezésre se,hogy elkerülje a bajt.

2022. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

#11 Természetesen abban az esetben, ha a felek egyetértenek az abortuszt illetően. Ha a férfi meg szeretné tartani, az teljesen más eset, akkor nem várható el, hogy ő fizesse.

N

2022. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezeket a mindkét fél hülye, húzzál gumi dumát nem kérem, bármikor megtörténhet véletlen is. Itt egyedül az abortusz fizetésére gondoltam, nem is azért mert nagyon drága, hanem csak ha már ketten vannak benne és elvileg támogatja lelkileg,ezzel is kifejezhetné, hogy igen segítek.
2022. febr. 22. 18:18
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódi parkapcsolat, akkor ott szerintem fél se merül, hogy nem közösen fizetik.
2022. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Ja,véletlenül bele lehet élvezni a másikba.Véletlenül elfelejthetsz gumit húzni,véletlenül se fogamzásgátló se esemény utáni nincs soha senkinek..

Csóró g*cik és felelőtlen idióták szokásos dumái.

Aztán a pali azért sír,mert a nő nem akarja elvetetni vagy perkálni kell legalább egy részét az abortusznak a nők meg jönnek nyavajogni,hogy 'jaaj miért nem akarja megtartani? Hiszen egy hónapja együtt vagyunk..' vagy pedig a szokásos miért nem fizeti az abortuszom kérdés..


Mert mindketten életképtelenek vagytok és megérdemlitek hogy tanuljatok a hibaitokból.Ezért.

2022. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2%
Attól függ. Ha te szeretnéd és ő nem akkor ő miért fizessen? Amúgy meg előre kellene gondolkozni. Egy emberi életről van szó, nem egy játékszerről amin lehet vitázni hogy kié, ki fizeti stb.
2022. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%

Mert sok esetben a pasira nem lehet számítani egy nem kívánt terhesség kapcsán. Mèg akkor sem ha megkímélnéd 18 évnyi gyerektartás fizetés kötelezettségétől.

Én anno az egyik exemnek csak annyit mondtam, hogy 1 hete késik. Másnap smsben szakított.

2022. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
18. Teljesen lényegtelen, hogy a pali akarja e. Kötelessége fizetni legalább a költségek felét. Mivel ketten hozták össze. Ugyanakkor a nő szív miatta egész életében, ha sz ő kedvéért meg is tartja esetleg az embriót, a pasi bármikor meggondolhatja magát és leléphet de az ilyenek a gyereket persze nem viszik magukkal.
2022. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!