Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehetséges ,hogy nem sikerült ?

Lehetséges ,hogy nem sikerült ?

Figyelt kérdés
Kevesebb,mint egy hete volt egy abortuszom! Sajnos nem tudtam volna eltartani egyedül és az apuka nem szerette volna vállalni! Albérletben lakom ,igazából még haza hozni sem tudtam volna hova. Úgy érzem nem tettem meg mindent érte 💔 vissza talál hozzám meg az életben ? Annyi minden van bennem . Én is elítélem amit tettem , nagyon fáj . Lesz valaha jobb? Lehetséges hogy nem sikerült és velem marad?

2022. jún. 6. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Kizártnak tartom, hogy a műtét ne sikerült volna
2022. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb akkora esely van rá, mint megnyerni a lottó ötöst.
2022. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Most inkább szenvednél vele a csóróságban, apa nélkül? Én is elvetettem volna.
2022. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Ne legyen bűntudatod,annak a magzatnak még szívhangja sem volt. Igen talán eltudtad volna épphogy tartani a gyereket,de nem jobb úgy gyereket várni hogy van hozzá egy szerető párod is? Hidd el fontosabb a stabil érzelmi háttér ami jelen esetben a párod nélkül ez nem volt.meg. majd legközelebb már boldogan várod a gyereket és annak a picinek minden szeretetet meg fogsz adni.
2022. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Off


"Ne legyen bűntudatod,annak a magzatnak még szívhangja sem volt."


Csak szólok, egyrészt nem magzat, hanem embrió, másrészt az abortusz alapfeltétele hogy legyen szivhang.

2022. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez az okíts ki csak hogy ezzel még inkább bűntudatot generálj a kerdezőben. Ennyire fontos volt neked okoskodni? Próbáltam a bűntudatat enyhíteni te nagyon hülye...
2022. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem hulyeseggel kell enyhíteni a bűntudatot, hanem tényekkel.

Teny pedig az, hogy apuka nem akarta, anyagilag nem bírta volna egyedül és ez az e,múlt kevesebb mint egy hétben sem változott.

2022. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Azt hiszed ez egy nőnek elmúlasztja a bűntudatát, hogy apuka úgysem volt ott. Miért érdekel pont itt a tény? De mindegy is, az az embrió meg csak egy kis pötty volt, nem tudott meg érezni semmit. Ne legyen bűntudatod.
2022. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is így vélekedtem róla mindig ! Meg értem a hozzá szólást! Nem felelőtlenség ,mert védekezés mellett törtét! Nem sajnáltatom magam ! Tudom hogy az én hibám én bántottam ! Könnyű ítélkezni ,addig meg az ember meg nem tapasztalja! Egy hónappal ezelőtt egy lányról ugyan így vélekedtem ,amég velem meg nem történt! Köszönöm a hozzá szokásokat ! Sziasztok!
2022. jún. 6. 13:06
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem bűn szerintem elvetetni, de olyan környezetbe szülni ami sem.anyagailag sem érzelmileg nem alkalmas,na az már szerintem bűn. A kérdező jól járt el,nem.kell hogy bűntudata legyen.
2022. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!