Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elég indok a megszakításhoz?...

Elég indok a megszakításhoz? Mi az egész menete?

Figyelt kérdés
Elég nagy baj hogy ide kerültem, nem kérek bántásokat. Jelenleg 6-7 hetes vagyok. Annyira pici hogy mérni még nem tudták. Először mikor bementem, mondtam hogy még gondolkodom rajta hogy mi legyen, másodszor már úgy mentem vissza hogy mégis akarom, de befolyásolás miatt döntöttem így. Saját döntésem szerint én nem szeretném bevállalni, tehát visszamennék harmadjára, hogy eldöntöttem nem szeretném és végleges. Mennyi idő mire minden lezajlik? Időpontok vizsgálatok stb? Bele férek még az időbe? Indokolni hol kell? Gyvsz-nél? Nyilatkozatot kell tennem, hogy mi az indoka? Ha anyagi indokot írok és a körülményeimet, ez elég indok? Gyvsz-hez is időpontra kell menni? Köszönöm.
ápr. 23. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék

ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy kicsúszva az időből. Szívhangot kell nézni/hallgatni a nőgyógyásznál miután jelezted, hogy nem szeretnéd megtartani. Gyvszhez kell időpont, 2x kell megjelenned náluk. Indoknak azt mondasz amit akarsz majd adnak egy csekket amit bekell fizetned. A kórházban meg jelentkezni kell abortuszra, ott is adnak rá időpontot.
ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

6-7 hetes vagy és már 2x voltál orvosnál?🤦🏽‍♀️Minek? Másodszorra bőven elég lett volna akkor, amikor már van szívhang.

Amúgy, ahogy #2 írta.

ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem értem minek 2x menni a gyvsz-hez. Látom mi van oda írva, csak nem értem. Erre külön szabikat kell kivenni hogy eljárkáljak mindenhova?
ápr. 23. 22:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után térhet vissza minden a régi kerékvágásba? Ha kijövök pihenek egy kicsit, másnap mehetek dolgozni?
ápr. 23. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert megpróbálják telebeszélni a fejedet mindennel és várnak, hogy hatásos volt-e. Hátha meggondolod magad. Ezért kell 2x menni. Hozzájuk kell szabit kivenned szerintem, ha mondjuk 4-ig dolgozol. A nőgyógyászhoz kérhetsz délutáni időpontot a kórház meg maga dönti el mikor fognak megműteni, álltalában délelőtt csinálják.
ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nonstop dolgozom. Szinte nulla szabadidőm van. A szabi se úgy megy hogy egyik pillanatról a másikra. Be kéne avatnom a főnököm hogy mit akarok? Vagy inkább írassam ki magam tp-re?
ápr. 23. 22:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj tappénzre szerintem,ha a főnököd abortuszellenes biztos csúnyán fog nézni rád ahogy a többi ember is akik ezt nem fogadja el. Jobb ha titokban tartod és csak annak mondod akinek muszaj
ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ez ilyen. Legközelebb majd nem dugsz védekezés nélkül. Arra azért volt időd a temérdek munka mellett. Akkor ez is menni fog.
ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát, választhatsz, hogy kiveszel-e 3 nap szabit, vagy elmész két évre GYED-re... :D
ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!