Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő alatt adnak időpont...

Mennyi idő alatt adnak időpontot abortuszra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésemet láttátok fentebb. Engem viszont az érdekelne, hogyha kérelmezem már az abortuszt a családsegítő után, akkor kb mennyi idő, mire adnak időpontot. Ha valaki le tudja írni (főleg saját tapasztalat) akkor azt megköszönném!
2022. jún. 6. 19:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Elsőnek a kórházban kaptam időpontot a műtétre és utána kértem a csvcs.hez időpontot. Annyit mondtak, hogy a műtét napjáig muszáj elintézni és a befizetett csekkel kell menni reggel.
2022. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Mégis hogy kéne megkérdezni egy teljesen fejletlen, tudat nélküli, a nő méhén kívül 100%-ig életképtelen, néhány hetes embriót/magzatot?? Meg már elnézést, de egy megszületett, kifejlett, érző, vágyakkal és tervekkel rendelkező ember (adott esetben a nő) akarata mindig, minden körülmények között előrébb való és fontosabb lesz egy embrió nem létező “akaratánál”! Egy magzatnak sincs joga a nő teste felett rendelkezni, ha tetszik, ha nem.
2022. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

3,4!


Az eddigi összes válaszodat törölték. A tiltásra utazol?

2022. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Az van neki persze, lelke, édes istenem.. 🤦🏻‍♀️ Miért regisztrálhat egyáltalán ide olyan, aki szemmel láthatóan még az általánost sem járta ki?

Nem, egy fejletlen, néhány hetes, fájdalmat nem érző, a nő méhén kívül életképtelen embrió/magzat a büdös életben nem lesz teljes értékű ember. Hogy lehet ekkora bődületes baromságot összehordani?? Egy megszületett embernek teljesen logikusan több joga van a saját testéhez és életéhez, mint egy embriónak, ami azt sem tudja, hogy egyáltalán létezik.


A kérdésre kellene válaszolni, senkinek semmi köze ahhoz, hogy a kérdező miért döntött így, az ő élete, úgy cselekszik, ahogy neki a legjobb, történet vége. Milyen elmeroggyantnak kell lenni ahhoz, hogy valaki itt nyígjon már a sokadik kommentben, hogy jaj kérlek ne tedd?! Mert miért ne? Talán te fogod kihordani, megszülni és felnevelni helyette? Ugye, hogy nem! Akkor meg pofa be és másszál ki vadidegen nők méhéből.

2022. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%
Nekem egyszer azt mondta a tanárom, amit sosem felejtek el: gondolhat bárki bármit, a legrosszabb az, hogy nem tudjuk ő mit mondana, S amiket mondunk az a saját véleményünk, nem az övé.
2022. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Azta micsoda bölcsesség.. Egy embrió nem mondana semmit, lévén azt sem tudja, hogy egyáltalán létezik, nincs tudata és még sorolhatnám. Ez itt az abortusz topic, a magzatvédők fáradjanak máshova OFFolni, itt ugyanis a kutya sem kíváncsi rájuk.
2022. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ilyen uzeneteket kaptam, hogy miert akarok igy donteni, es hogy hiszek-e Istenben.. Azert alljon mar meg a menet, random embereknek mi koze ehhez? Nyomos okom van arra, hogy en ezt megtegyem, de senkinek semmi koze sem a hitemhez, sem a donteseimhez. Abortusz ellenes szotyvadekok meg ne izeljenek mar, hogy jaj ne tedd stb. En eletem, en dontesem. Szuljetek meg ti azt az osszes babat akkor, akik eletet az abortusz vegzi.
2022. jún. 8. 17:22
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
* ezután
2022. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
#11 Miért kellene elmondania? Egyfelől... másfelől tudod, ha lesz gyereke, azt ő fogja nevelni... tehát nem valószínű hogy egy abortusz-ellenes vallási fanatikus lesz belőle...
2022. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Semmi igazságtalan se gonosz nincs benne... a természet így működik, semelyik fajnál, semelyik időben nem lesz minden fejlődésnek indult megtermékenített ivarsejtből felnőtt egyed. Az emberné pusztán annyi az egyedi, hogy az esetek egy részében ez tudatos döntés, nem a véletlen műve...
2022. jún. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!