Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő alatt adnak időpont...

Mennyi idő alatt adnak időpontot abortuszra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésemet láttátok fentebb. Engem viszont az érdekelne, hogyha kérelmezem már az abortuszt a családsegítő után, akkor kb mennyi idő, mire adnak időpontot. Ha valaki le tudja írni (főleg saját tapasztalat) akkor azt megköszönném!
2022. jún. 6. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Te miről vizionálsz?! Hogy ne döntött volna már, ha meg akarná megtartani, akkor nem az abortusz témakörben kérdezné az abortusz menetét, ne legyél mar ennyire ostoba. Teljesen világosan benne van kérdésben, hogy NEM fogja megtartani, úgyhogy higgadj végre le és kezeltesd magad, mert nincs ki mind a négy kereked.
2022. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%
#29, ezt hívják lelki terrorizmusnak... természetesen egyetlen embrió sem képes elvont gondolkodásra, hogy egyáltalán tudja, mi a fityfene az a bizalom... a közös vérkeringés meg pusztán azt jelenti, hogy az embrió a nő szervezetének erőforrásain élősködik... meg hormonálisan képes manipulálni a nő gondolkodását is...
2022. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

#32, legalábbis bizonyos vallási képzelgések szerint, ugye... de más vallási képzelgések szerint majd csak a 12. hét után költözik bele a lélek, szóval ebben még a vallások közt sincs emmiféle konszenzus...a anagy kérdés, hogy ki, és milyen alapon akarja ráeröltetni egy másik emberre a saját vallási agymenéseit...

Kérdező (#33) nyugi, kizárólag a te döntésed, hogy az életedbe belefér-e most egy gyerekvállalás, vagy nem, még indoklással sem tartozol senkinek, miért gondolod úgy, ahogy gondolod...

AZ alapkérdésedre visszatérve, minél előbb kérsz a kórháztól időpontot, annál előbb megkapod, szerintem már a 2 CSVSZ látogatás között érdemes megbeszélni az időpontodat, nem kell vele megvárni, mire az összes papír a kezedben lesz, azok úgyis csak a beavatkozáshoz kell, hogy meglegyenek, addig nyugodtan lehet intézni időpontot, labort...

2022. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, megvan az idopont
2022. jún. 22. 12:31
 25/27 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező (#24) örülök, hogy rendeződött ez a probléma. Remélhetőleg mindenféle probléma nélkül túl leszel a dolgon.
2022. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

16.voltam


Így van kérdező minden jót kívánok Neked én is gyors túllépést az egészen. 🙂

2022. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a jo kivansagokat, rossz akaroknak pedig: higgyrtek el, megvisel, es ha lenne lehetosegem, nem ezt az utat valasztottam volna:D


Egyebkent miskolciaknak ajanlanam a semmelweis korhazat, nagyon rendesek voltak es nagyon kozeli idopontot kaptam

2022. jún. 22. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!