Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után hány hét múlva...

Abortusz után hány hét múlva szabad alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Senki se értse félre, csak lesz majd egy születésnap amit meg szeretnénk ünnepelni és iszogatásra gondoltunk, az lenne a kérdésem hogy abortusz után minimum mennyit várjak az alkohol ivással és az edzőterembe járással?

2022. jún. 12. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Hát aznap talán még nem, a gyógyszerek miatt. De utána bármikor. Az edzést kérdezd meg a dokitól, bár szerintem úgy egy hét múlva azt is lehet, nem tudom, mennyire kemény.

N

2022. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Abortusz esetén is van kontroll. Az edzéssel azt mindenképpen várd meg, és a dokit kérdezd meg akkor.
2022. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

alkoholfogyasztás azután, hogy nem kell gyógyszert szedni miatta (fájdalomcsillapító).

az edzés a gyógyulás gyorsaságától és attól is függ, hogy mi maga az edzés. de erről mindenképp megkérdezném a dokit, hogy mikortól javasolja.

2022. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Én másnap már ittam alkoholt grillparty volt. Futni újra 3nap múlva mentem de már a 2.nap elmúlt a vérzésem is.
2022. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!