Üd.Mindenkinek. Hajnal Melinda Dr. Nőnél hogy zajlik a magankorhazban nála a terhességmegszakítás?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele telefonon elmondta az árakat.De magánuton nála a kórházban hogy működik a műtét előtti vizsgálatok? Altató orvos is a magán kórházban van nála?

Bunkók kimeljenek nem vagyok már fiatal 3 gyerekem van védekezés mellett estem teherbe sajnos. Köszönöm aki tud válaszolni.



#Hajnal klinika
2022. jún. 13. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha beszeltel vele telefonon, miert nem kerdezted meg, vagy miert nem hivod fel ujra ?
2022. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Érdekes, hogy itt gyakorin mindenki védekezés miatt lesz terhes…

Mindegy is, szerintem a magánkórházat vagy a dokit kène ezekről megkérdezned.

2022. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
védekezés mellett*
2022. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gyógyszer abbahagyasa után trombózis gyanúja miatt kúpot használtunk és sajnos nem védett....

Nem tudtam megkérdezni mert vizsgalat közben hívtam. De úgy hiszem kérdezni lehet azért van az oldal. De majd első UH.után elmond mindent.Csak tudni akartam és nem megint felhívni esetleg rossz időpontban

2022. jún. 13. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Ha mar magankorhaz, recepcios csak van.

Egyebkent meg, kiirni evgy nevtelen forumra valaki nevet borzaszto illetlenseg.

2022. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként itt a gyakorin már más is kérdezett róla ..meg hát itt az orvosokrol nyílt titok van és a másik nem azt kérdeztem hogy illik e kèrdezni !!!Ha nem tetszik minek írsz??
2022. jún. 13. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Mi illetlen ezen? Nem azt kérdezte, hogy milyen bugyit hord. Minek szólsz hozzá, ha csak kötözködni tudsz?
2022. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bunkó még igy is h 200e ft a műtét

MIlyen lehet ha nem magánba csinálja.

2022. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!