Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt csak altatva végzik?

Abortuszt csak altatva végzik?

Figyelt kérdés
2022. jún. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2022. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Korábban helyi érzéstelenítéssel csinálták, nem volt fájdalmas. Nem tudom, mikor tértek át az altatásra, nem is értem, hogy miért. Még a császármetszésnél sem altatnak, pedig az sokkal komolyabb beavatkozás.
2022. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éve volt, már akkor is altattak. Nem mélyaltatás volt, pár óra múlva már a saját lábamon csattogtam haza. Szerintem egyszerűbb volt mint egy epidurális vagy spinális érzéstelenítés.
2022. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Császármetszésnél azért nem altatnak, mert az altatószer átmegy a babába, és zavarhatja a légzés beindulását.
2022. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem most volt. Nem is altattak csak bódítottak. Utána 20perc múlva fürödtem, ebédeltem, ittam egy kávét semmi bajom nem volt. Sokkal jobb mint az altatás ami ugye nem is indokolt ez egy 20perces kisműtét..
2022. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

5.vagyok

Gyerekkoromban volt egy mandulaműtétem ami közben felébredtem és igy rettegtem az altatástól. Annyira, hogy majdnem elájultam ameddig vártam a sorom az abortuszra de tényleg nem kellett volna stresszelni egy pillanatnak érzékeled az egészet tényleg kár idegeskedni miatta. Kitartást Neked

2022. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Úgy látszik kivétel vagyok....egészségügyi volt, a doki kicsit volt részeg, SEMMIT nem kaptam, azt hittem nem bírom ki, vissza is kerültem a kórházba két nap múlva, elég komoly gondokkal....nagyon rég volt az tény, de örök emlék...
2022. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!