Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után mennyi idővel lehet tengerben fürdőzni?

Figyelt kérdés
Elsőnek leszögezném sajnos egészségügyi oka volt és borzasztó nehéz ez nekem. Egy hete volt a műtét.a korházban azt mondták 4hét,két hét múlva megyek vissza az orvosomhoz persze tőle is megkérdezem, de közben sok helyen olvasom 6hét, a császárom után 7hónapja ezt mondták!Már jó ideje lefoglaltuk 31-én mennénk.Nemszeretném lemondani még ha szívem mélyén semmi kedvem, de ahogy a párom mondja erre most szükségünk van. Köszönöm előre is!
2022. júl. 7. 08:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Első utunk a tengerhez az akkor már 8hónapos babánkal és szeretnék a vizben lenni vele egy kicsit én is.
2022. júl. 7. 08:14
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

"Egy hete volt a műtét.a korházban azt mondták 4hét..."


Gondolom nem a takarítónő mondta ez? Nem kellene inkább az orvosok hinni, mint laikusoknak?

2022. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Van ilyen vízvédő tapasz ami esetleg jó lehet, de én a részemről bemennék óvatosan nem mellúszásban lubickolnám végig a hetet, de azért ésszel szerintem semmi gond nem lehet, a tenger víz alapból jótékonyhatású is tud lenni.
2022. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem igaz nem ilyen volt, hanem elhalt terhességet műtöttek.

Nekem azt mondta a doki, hogy amíg vérzek, +3napig tilos minden. Szex, fürdő, tampon.


Viszont utána lehet. Ez nem akkora trauma a testnek, mint a szülés.

2022. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze hiszek a dokinak nemis arról van szó csak fura hogy valakinek 6hetet mondanak. Persze a szülés is más, császár után 6hetet mondtak nekem is!Volt már a babám előtt egy jó pár vetélésem és akkor is 6hetet mondtak.Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. júl. 7. 08:34
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Annak aki lepontozott üzenném:


[link]


Amúgy ha kiszámolta valaki, a 6. héten mennek ki. Persze azon a héten nem lehet, de utána amúgy már úszkálhatna mintha mi sem történt volna🤣 komolyan olyan korlátolt agyúak vannak itt, miért ne mehetne be óvatosan a vízbe?

2022. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Tök mindegy, négy, hat vagy nyolc, mert hónap végéig a négy hét se nagyon múlik el.
2022. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

"Amúgy ha kiszámolta valaki, a 6. héten mennek ki. "


Nem vagyok egy matek zseni, de ha egy hete volt a műtét, akkor julius 31. vasárnap 4 héttel van a mutet utan. Neked hogy jött ki 6 hét, kedves?

2022. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jajj ebből nem akarom, hogy vita legyen nem azért kérdeztem meg. Indulás napján 4hét4nap lessz.Köszönöm,hogy írtatok! Szép napot!
2022. júl. 7. 09:39
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Amiatt írnak 6 hetet mert az a 100%


De nem mindegy, hogy a 8. Vagy 12. Vagy 20. Héten történt-e

( seb mérete)


Tengervízbe egyébként a doki fog engedni.

( sós víz nem ugyanaz, mint a Balcsi vagy egy ne adj Isten medencés strand)


De legfeljebb, ha mást mond, akkor combig mész be.. babàt meg tudod úgyis úsztatni.


Részvétem!

2022. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!