Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tudom mitévő legyek,szerin...

Nem tudom mitévő legyek,szerintetek megtudnám egyedül oldani?

Figyelt kérdés
1 éve volt abortuszom egy olyan férfitől aki mással élt együtt, utána terhes lett tőle a nője,de az a gyerek egyáltalán nem érdekli,most 8 hónapos a nő de mindenkinek azt mondja,hogy attól hogy felneveli a gyereket a nővel még nem kötődik hozzá főleg mert lány lesz,de persze ez változhat majd. Most megint terhes lettem tőle, egyszer szedtem be más gyógyszert a fog.gátló mellé és nem is aznap feküdtünk le. Nem értem hogy történhetett, csak ezt az egy dolgot akartam elkerülni,annyira rosszul érzem magam és fáj a lelkem,mindenem,hogy még levegőt venni is fáj. Az abortuszba majdnem belehaltam lelkileg ezért ezt a gyereket semmi pénzért nem vetetném el és az apja is gondolom támogatna anyagilag hiszen van miből neki. Nagyon kellemetlen ez rám nézve is,főleg így hogy a nője is terhes, szégyellem magam mindenki előtt, nem is tudom hogy mondanám el a családnak,ismerősoknek. Itthon élek az anyukámmal és bátyámal. 21 éves vagyok,anyukam is tudna segíteni mert itt dolgozik a faluban, még 1 évem lenne a szakmás képzésemből és fél év munkaviszonyom van. Nem tudom hogy tudnám túl tenni magam megint ekkora traumán, nem akarom elvetetni de mégis a legjobbat akarom a gyerekemnek. Szerintetek nekted,akiknek van gyereketek és tudjátok mivel jár,meg lehetne így oldani,hogy megtartsam?
2022. júl. 31. 16:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Újra itt van a 21 éves, időspasis egyetemista terhes kislány.
2022. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Egy az hogy minek kezdesz nős pasival? Szerinted olyan pasi komolyan gondol majd rád?

Meg ha a másik gyereke se érdekli majd a tied fogja?

A baba érdekében mondom hogy inkább vetesd el

És rakass fel egy spirált akkor nem leszel terhes állandóan, nagyon felelőtlen vagy!

Első abortusz után nem jutott eszedbe hogy védekezni kellene?

2022. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne álmodozz róla, hogy majd anyagilag ez a pasi el fog tartani. Tudom, hogy fáj, de nagyon rossz döntés lenne megtartani. A semmire vállalnád be, a pasi nagyívből rátok.
2022. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%

Hát én most szerintem jobb, ha elsiklok afelett, hogy kétszer teherbe estél egy nős pasitól, amit végtelenül elítélek és szerintem te teljesen abban a hitben vagy, hogy majd elhagyja a nőjét, ha te esetleg fiút vársz, de mindegy… mindketten ebből a szempontból nem vagytok valami jó emberek, már bocs.

Kérdésedre a válasz pedig, én nem bírtam volna az első heteket a párom nélkül, segített nekem is anyukám is, de az egészen más. Ráadásul azt hiszem fél év munkaviszonnyal kb.csak havi 28.000Ftra vagy jogosult, de ebben a részében nem vagyok biztos, utána kéne nézned.

2022. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Trololololol
2022. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő bármit meg tud oldani, amit akar. De azt nem értem, hogy maradtál azzal a pasival, aki sz.rba se vesz. Ezek szerint veled nem nevelte volna fel a gyereket, a nővel meg igen. Semmit nem érez irántad. Az már csak bónusz, hogy a gyereked is utalna fogja. "Nem kötődik hozzá, mert lány lesz." Csak egy dolgot írj, mit tud ez a pasi, mert a leírtak alapján egy hányinger, úgy, ahogy van🤮
2022. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%

Ha azt hiszed majd a papast magahoz láncolod a gyerekkel, tévedsz.

Biztos van neki más nő is nem csak ketten, de hogy lehet ilyen barom hogy nem védekezik?

2022. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyetemista, nem is vagyok egyébként rászorulva hogy mindenképpen segítenie kéne. Van jogsim,1 szakmám,autóm.Felelőtlennek se tartom magamat mert rendesen védekeztem. Persze lehet itt ismeretlenül bántani a másikat, úgy hogy nem ti vagytok a helyzetben. A legkönnyebb a földön fekvő emberbe mégegyet belerúgni.
2022. júl. 31. 16:11
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

Hát te, magadtól biztos nem tudnád megtartani és felnevelni, de nem gond, majd eltartatod anyádékkal meg a pasiddal, akinek szégyen és nyűg lesztek a nyakán.


Remélem tudod, hofy kit mit fog rólad gondolni amúgy. Csak a gyereket sajnálom, hogy ilyen tróger szülei vannak.

2022. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%
Te tudod, hogy állsz anyagilag. Ne mi döntsünk már a gyereked sorsa felől.
2022. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!