Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Esemény utáni tabletta online?

Esemény utáni tabletta online?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már ezek közül valamelyiket? Mennyire kamu? Eddig sem sikerült orvoshoz eljutnom, most meg már annyira sem fogok tudni elmenni...


[link]


[link]



2022. szept. 24. 07:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Én nem kísérletezgetnék. Aztán ha hazavágja a hormonrendszered?!

Most komolyan. Szexelni van időd... védekezni minek?! De dokihoz nem tudsz eljutni... gratulálok.

2022. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Inkább vágja haza a hormonrendszeremet, minthogy terhes legyek és abortuszra kelljen mennem.


Védekeztünk, évek óta védekezünk, de most sajnos nem úgy sült el a dolog. Itt vagyok az ország másik végében, költözés közepén, fogalmam sincs kihez forduljak, tegnap is és tegnapelőtt is próbáltam bejutni a legközelebbi orvoshoz, de nem tudtam. Hétvégén meg nincs itt senki.

2022. szept. 24. 07:58
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Orvosi, nőgyógyáazati ügyelet mindenhol van 😅

Inkább egy hormonzavar?! Gratulálok. Hidd el nem jó, mikor 30napból 25napot menstruálsz. Vagy épp olyan görcseid lesznek ezentúl, hogy bele akarsz halni. Vagy majd ha épp gyereket akarsz, és az istenért nem esel teherbe, na akkor is jusson eszedbe, hogy te ilyen menő vagy, hogy csak úgy bevállalod.


Ezt hívják felelőtlenségnek.

2022. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Inkább egy hormonzavar, mint egy gyerek. Soha nem akarok gyereket. Rühellem őket.


Valaki esetleg tudna választ is adni a kérdésemre?

2022. szept. 24. 08:03
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Bárhol vagy, az ügyeleten fel kell irniuk az esemény utánit, nem kell hozzá sem ismerös orvos, sem bejelentett lakcím. És ne engedd, hogy elküldjelen, ha megpróbálják, akkor közöld, csak úgy mégy el, ha az orvos ír egy nyilatkozatot, hogy nem volt hajlandó felírni neked, vállalja a felelöséget a következményekért!

Másrészt ez csak 72 órán belül hat, ott is föleg az elsö félidöben, minél közelebb van a 72. óra, annál nagybb az esély, hogy nem megfelelöen müködik.

Az online tabletták egyrészt sok esetben átverések, másrészt ha most megrendeled, mire megjön, kifutottál az idöböl.

2022. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Ügyelet. Felhivod a legközelebbi ügyeletet, elmondod a problémát és már írjak is a receptet.
2022. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Aha..azt ugye tudod hogy online rendelésnél nem terem a kezedben? Ott is várni kell 1-2 napot, most meg hétvége van. Mire megkapnád már kicsúsztál az időből bőven.


Inkább hormonzavar? Komolyan? Szeretnél két hónap alatt 20 kilót hízni és megszőrösödni? Állandóan menstruálni? Hajrá, rendelj dupla adagot egyből, biztos ami biztos. Lehet, jobb esetben még trombózis is kaphatsz és meghalhatsz.

2022. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne jobb terhesnek lenni, meg abortuszra menni.
2022. szept. 24. 09:06
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
oké kérdező. Akkor hajrá. Én sem értem miért jobb terhesnek lenni vagy mondjuk meghalni... ha ezt szeretnéd, lelked rajta.
2022. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát, ha kiderül, hogy terhes vagyok, lehet inkább felakasztom magam...


Most is itt ülök az egyetlen kórházban a környéken, egy órája várok, nincs itt rajtam kívül senki és még mindig nem történt semmi. Mintha full üres lenne a kórház, egy orvost vagy ápolót nem látni, recepción sincs senki...

2022. szept. 24. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!