Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi kell egy abortuszhoz? És...

Mi kell egy abortuszhoz? És mennyi időbe telik el intézni? Milyen árban van?

Figyelt kérdés
Van aki már tapasztalt ezen a téren vagy nem rég volt abortusz?

2023. ápr. 13. 17:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
3%

Abortusz az rossz dolog!!


Az abortusznál jobb, ha meg szülőd a gyereked. Aztán valakinek oda adod örökbe. (Példa: olyannak akinek nem lehet gyereke, de szeretne).

2023. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezek dolgok terén de nem szeretném sem ki hordani sem meg szülni az anyagi helyzetem miatt sem meg tartani. Azt hogy örökbe fogadni egy olyan gyermeket amit én szülnék meg ez lehetetlen dolog lenne akkor fel nevelném ha meg tehetném de egyenlőleg elég 1 gyerek még ő is kicsi aki lassan 2 éves lesz.
2023. ápr. 13. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
#1 akkor szülj sokat és adományozz.
2023. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

40.000 plusz az apró.


Élő terhesség kell hozzá (szívhang).

2 látogatás a csvsz-nél.

Időpont a műtétre.

Befizetett csekk.

2023. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Oké és el tartod helyettem azt az egy tucatnyi gyereket?
2023. ápr. 13. 19:26
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm a válaszod!
2023. ápr. 13. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Értő olvasás...
2023. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Gondolkodom-gondolkodom, de valahogy nem jövök rá, hogy valakinek, aki NEM akarja megtartani a terhességet, hanem határozottan el akarja vetetni, hogy a búbánatos francba lenne már jobb 9 hónapon át kihordania, majd borzalmas kínok között megszülnie, vállalva minden testi és lelki elváltozást, lehetséges maradandó szövődményt, munkából hónapokra kiesést meg társait. Lehet azért, mert ez egyértelműen milliószor rosszabb lenne neki?? 🤦🏻‍♀️ Ding-ding, meg is van a válasz.
2023. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Attól hogy abortuszt szeretnék nem azt mondtam hogy nem akarom meg tartani.. Csak nincs egy biztos házunk az anyósom nyakára szüljem a másodikat is egy kicsi fél szobára szívem szerint őrülök a picinek de nincs egy biztos helyünk és nem akkarom a semmire szülni majd ha oda kerülsz ilyen lesz a sorsod majd meg látom hogy döntesz hogy meg szülőd-e a semmire vagy sem!
2023. ápr. 16. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

“Attól hogy abortuszt szeretnék nem azt mondtam hogy nem akarom meg tartani..”

vs

“de nem szeretném sem ki hordani sem meg szülni”


Most akkor tálald már ki mit akarsz, mert egyik szavaddal ütöd a másikat. Általában, ha valaki abortuszt szeretne, akkor elég egyértelmű, hogy nem akarja megtartani. Tudod, ezért is akar abortuszt.

Amúgy csak ismételni tudom a 7-est, értő olvasás!! Egy árva szóval nem mondtam, hogy szülj a semmire, a kommentem az egyes okostojásnak szólt, aki szerint egy abortuszra készülő nőnek sokkal jobb lesz, ha inkább megtartja a terhességet. Éppen téged és a te álláspontodat védtem, de látom felesleges, mert nem megy a szövegértés, cserébe mindenkiben az ellenséget látod…

Ne aggódj miattam, nem fogok ilyen helyzetbe kerülni, mert mi védekezünk a férjemmel, de azért köszi. Gondolom te is dupla védekezés mellett estél teherbe… 🙂

2023. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!