Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetethetem még a gyermekem?

Elvetethetem még a gyermekem?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 9+4 napos, orvosnál már voltam, a papíron szerepel hogy élő embryo, magzati szívhangot hallottam. Szerintem ez elegendő ahhoz hogy menjek tovább a védőnőhöz, ott nem említettem akkor hogy el akarom vetetni mert akkor még nem voltam biztos benne. Aki jártas a közelmúltból a témában esetleg válaszolna hogy mi kell a további lépésekhez? Köszönöm…
márc. 14. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Most jut eszedbe? Nem kapkodtad el. CsVSZ-hez kell menned 2x. Nem tudom hány nap különbséggel. Most eleve 3 nap kiesik, 10 hétről indulsz. A 2 alkalom között nem tudom, hány napnak el kell telnie, hogy addig átgondold. (Senkit nem érdekel, hogy te így is túl sokáig gondolkodtál, ez kötelező.)

Ennél többet nem tudok, nem szoktam gyerekeket elvetetni. Szóval, ha szerencséd van, az utolsó pillanatban veszik el. Már konkrétan emberi kinézete van, megvan mindene. Fasza vagy.

márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%

Gondolom, akik lepontoztak(nem kevesen), jobban otthon vannak a témában, mint én. Miért nem segítetek akkor a sorstársatoknak, hogy mit kell csinálnia?

#1

márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nekem a csvsz kerte ,hogy az is legyen a papiron rajta ,hogy nem kivant terhesseg, de szerintem ez nem mindenhol kotelezo.. vagy nem tudom ..

3 nap kulonbsegnek kell eltelnie a csvsz latogatas kozott . Es igy hogy mar 10hetes leszel elore vesznek a sorban ,hogy azert beleferj az idobe . Legalabbis nekem igy volt a XX.keruleti csvsznel.

Az orvossal pedig minel hamarabb lekell beszelni a mutet idopontjat + vervetelt is kell csinaltatni, az kb egy het. De volt egy lany is akinek nem csinaltak vervetelt es neku a mutet elott vettek vert es ahogy az kesz lett mar mutottek is.


Ha tenyleg elakarod vetetni skkor kezdj el minel hamarabb intezkedni ,mert kifuthatsz az idobol.🫤 en egy magzatot vetettem el 5 eve , az utobbinal pedig meggondoltam magam es megtartottam , nem mentem el a mutetre .

Kivanok neked jo egeszseget es kitartast! :)

márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Már kb esélytelen
márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy eselytelen .
márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
5ös, 11 hét 5 napig veszik el... családvédelemnél kétszer kell megjelenni 3 nap különbséggel, most ünnep van hétfőig nem tud időpontot kérni. Leghamarabb szerda mire kaphat az elsőre akkor már bőven 10 hét felett lesz...
márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Elvetetheted még de kb szűk 2heted van rá,de miért az utolsó pillanatba jut eszedbe?
márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha kifutnál az időből, Hollandiában megcsinálják a 22.hétig,csak drága. 900 € körül van, plusz az utazás.
márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szűkös az időd szerintem ilyen rövid idő alatt nem fogsz tudni mindent elintézni.előbb kellett volna észbe kapni.
márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kb.25% esély van rá, hogy el tudod intézni, ráadásul szeretik húzni az időt.....
márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!