Mennyibe kerül az abortusz?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemetorszagban 400euro Hollandiaban is ekorul mozog.Otthon 40000 ha jol tudom.bar nekem meg nem volt csak hallomasbol tudom.Reszvetem ha neked van szukseged ra.:(((
2012. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos az a probléma, nem jött meg , de a barátom azt mindta hogy ő ügyelt és nem lehetek terhes , csináltam tesztet is az negativ lett , eddig sosem késet a menstruációm és most 3 napja megkellet jöjjön ... az aktus 10 napja volt, vagy kellene csináljak még egy tesztet ?://
2012. ápr. 3. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent nála az, hogy ő ügyelt? Ha tíz napja volt az aktus, akkor bizony három nap múlva reggeli vizeletből csinálj új tesztet. Aztán ha negatív, megint várj három napot és teszt. Utána már akár mit mutat, orvos.
2012. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csinalj meg egy tesztet, lehet az elso nem volt jo, vagy Te nem csinaltad jol.Amugy nekem is kesik egy hete...tiszta para vagyok.Abortuszra meg nem akarok menni ha az vagyok es a palira nem szamithatok, meg se mernem neki mondani.:(( szoval en most imadkozok.
2012. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pont ez van velem is , csak én a végén kiböktem a palinak , holnap is csinálok egy tesztet , meg sztm mostmár 3 naponta . köszönöm nektek a válaszokat :)
2012. ápr. 3. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A kedves barátot jól nyakon kéne vágni. Ilyenkor ezek mindig azzal takaróznak, hogy ők vigyáztak, tehát szerintük a nő a könnyűvérű és tuti más csinálta fel.

Szánalmas.

2012. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy emberéletbe... Meg a tied is roncsolódik, szóval írhatok akár két emberéletet is...
2012. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem feküdtem le senki mással sem csak vele , és mivel nem ismersz ne itélezzél igy !
2012. ápr. 4. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kinek szólt?

Mert egyik véleményező sem írta, hogy mással voltál.

2012. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!