Nem szabad megtartanom a babát, ha van egy tartósbeteg babád, ő mellette mennyibe kerül az abortusz?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves és egy 9 hónapos gyerköceim. A kicsi tartós beteg, súlyos szívbeteg, még nem műtötték meg, előtte állunk még. 2 hónappal elöbb megkellett császározni, mert majdnem ott maradtunk mindketten. Újra teherbe estem, de nagyon korai lenne, még én se jöttem helyre, a kicsi műtétje ott van még, és anyagilag se bírnánk. Persze ha 1 év múlva lett volna nem lenne gond de így? Ezekre hivatkozva,hogy tartósbeteg a kicsi, mennyibe kerülne az abortusz?

2012. máj. 14. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

A védőnődtől kérdezz rá!

Ott van családvédelmi részleg ezt ők jobban tudják.Esetleg a nőgyógyász,de ott szerintem ő mond tarifát,ami igen sok lenne.

Én úgy hallottam 30 000 ft körül van.Bár én még sose voltam ilyenen,de nem is szeretnék.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartósan beteg és emelt családit kapsz, akkor ingyenes! Sajnos tudom!
2012. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sziasztok! Első válaszoló, hidd el nekem nem akarom elvetetni a babát, több éjszakát átbőgtem már, de egyszerűen nincs más választásom, akár mennyire is fáj. 2. válaszoló köszi
2012. máj. 14. 09:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!ű


Szerintem semmit nem írtam bántásként,csak azért írtam a védőnőt,mert ők tényleg jobban tudják ezeket a dolgokat.

S miért fizetnél ki sok pénzt,ha ingyenes.

Biztosan én is ezt tenném a helyedbe.


Minden jót!

2012. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem írtál bántot. Köszönöm. Úgy is holnap megyek dokihoz és majd minden megy magától. Nagyon tartok tőle
2012. máj. 14. 10:09
 6/14 Orsi_ ***** válasza:

Kedves Anyuka!


Nagyon együttérzek veled, nehéz helyzetben vagy, és kivanok a gyerekeid neveléséhez, gondozasahoz tovabbra is minél több eröt.

Eszembe jutott, hogy olvastam korabban egy blogot, ahol marcius 27-en, egy anyuka leirta a történetét. Szerintem érdemes elolvasni, és a többi bejegyzést is, ahol masok osztjak meg meghatarozo élményeiket


[link]


Kitartast!

Orsi

2012. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Kedves sorstárs!

Nekem is szívbeteg a gyerekem,sőt 2x lett operálva.És terhes vagyok.Én is majdnem ott maradtam császár közbe(majdnem elvéreztem)A két gyerek közt 16!hónap lesz.Szóval nekünk is nagyon korán jött,nem terveztük de megtartjuk.Egy év múlva több pénzetek lenne??Ugyan.Bennem is megfordult,hgy elvetetem mert nem keres a párom sokat,(esküvőre nem lenne pénzünk,nyaralni nem tudunk elmenni(de nincs szívem,ránézek a kis babócámra és az jut az eszembe hogy megölöm a testvérkéjét mert ugye ez emberölés.Ne haragudj,hgy nem a kérdésre válaszolok,de ezt nem hagyhattam szó nélkül.Kérlek ne vetesd el!!!

2012. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem itt nem esküvő vagy nyaralásra nincs pénz..
2012. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mért,egy év múlva lesz?Tökmindegy már,úgyis elvetette.
2012. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?elvetetted??
2012. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!