Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit jelent az, hogy abortusztú...

Mit jelent az, hogy abortusztúlélő?

Figyelt kérdés
Jobban mondva értem a szó jelentését,csak azt nem értem,miért rossz nekik.Nem éppen fordítva,tehát jó nekik,mert élnek?Bocs a hülye kérdésért,de már pár napja ez kavarog a fejemben.

2013. márc. 24. 09:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Neked milyen érzés lenn, ha a saját anyád meg akart volna ölni? Pont az tesz ilyet akinek a legjobban kéne szeretni...
2013. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ket oka van. Az egyik a lelki: nem kivant terhesseg, az anya abortuszra ment, tehat egyertelmuen nem orom a szuloknek a megszuletett gyerek.

A masik a testi: mivel abortusztuleloknek azokat nevezik, akik az USAban annak idejen engedelyezett feltolteses abortuszt eltek tul elorehaladott magzati korban, igy konnyeebb-sulyosabb fejlodesi rendellenesseggel, fogyatekossaggal szulettek.

2013. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Meg akart,de nem ez a lényeg.Én nem támadásokra vagyok kíváncsi,hanem magyarázatra.
2013. márc. 24. 09:34
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Egyik komment sem volt tamadas es mindkettoben ott a magyarazat.
2013. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=nh-z4COwP9o


Itt elmondd mindent egy abortusz túlélő, azt is, hogy miért rossz neki. Érdekes dolgokat mond, érdemes végignézni. Magyar felirattal van.

2013. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszönöm,ilyen jellegű értelmes válaszokat vártam!
2013. márc. 24. 09:37
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem támadásnak szántam, de én így érzek. Egyébként nekem is volt hasonló kérdésem.
2013. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Bocs,én sem akartam támadni,csak érdekel a téma.Akkor kicsit az én pici fiam is annak számít:(Remélem,nem derül ki soha számára.Nekem is volt tegnap egy kérdésem,de azt hiszem nem volt még rá válasz.Lehet,hogy rossz helyre írtam,egészség-nők egészsége Túl tehetem magam rajta valaha?Címmel.
2013. márc. 24. 09:52
 10/26 anonim ***** válasza:
Miert, te abortuszra mentel es nem sikerult?
2013. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!