Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet ebből baj? Azt hittem...

Lehet ebből baj? Azt hittem megjött, de lehet mégse.3 hét telt el az abortusz óta. Mi lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
22 napja volt az abortuszom.(egyszer már kérdeztem és kérlek ne ítélkezzetek,én nem akartam ezt..) sporotolok már néhány napja. és most úgy tűnt megjött.be is vettem a fogamzásgátlót. de másnap nem volt vérzésem. illetve MA még nem. lehet délutánra lesz..szerintetek rosszul tettem,hogy bevettem? lehet belőle hátrány?

2013. júl. 27. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Kerdező vagyok:

Most 2 het mulva szerintetek màr hat a tabletta? Lehet szexelni, vagy nem biztos, hogy így is (tehát úgy,hogy nem biztos hogy ez menzi volt) hasznos a tabletta?

2013. júl. 27. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor 1 levéllel szedj be, és csak ezután szexeljetek normálisan, addig gumival.
2013. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, már az előző kérdésnél is valószínűsítettük, hogy nem jöhetett meg 3 hét után, és hogy ne sportolj, mert 6 hétig tilos. Vissza akarsz kerülni a kórházba?

A hónap közepén elkezdett tablettából csak hátrány lehet... Egy felkavarodott ciklus még az abortusz tetejébe. Mivel nem tudod, hogy ez most menstruáció vagy más vérzés (bár 1-2 napon belül kiderül), nem lehetsz biztos benne, hogy hat a tabletta 2 hét múlva. (A tabletta nem szünteti meg a menstruációt, tehát ha nem jön meg rendesen, akkor nem menstruáció volt.)

2013. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már az ab. napján elkezdtem a fogamzásgátlót. Holnap fogom bevenni az utolsó szemet, de még gondolni sem bírok a szexre.

Ha nem akartad az abortuszt akkor gondolom nem szeretnéd még egyszer átélni, így szerintem ne kockáztass! Szedd be szépen az egész és csak utána legyen gumi nélkül.

És lehet h sétán kívül tényleg nem kellene erőltetni a dolgot, főleg h vérezgetsz is. Gondolom szeretnél még később gyereket!

De ez csak az én véleményem! Én f

2013. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* én nem kockáztatok.
2013. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!