Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért van, hogy abortusz után...

Miért van, hogy abortusz után nagyon vágyom egy kisbabára?

Figyelt kérdés

3 hete volt,és iszonyatosan megbántam ,és vágyom egy babára.

Egyre többet jut eszembe és nagyon kínoz.Szeretném Őt visszakapni.Szerintetek ez normális érzés?


2013. dec. 20. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt még abortuszom, de gondolom normális. Bár kérdés, hogy miért így döntöttél. Ismerősöméknél is ez volt, elvetették a babát, de ettől egyre rosszabb lett minden, aztán nagyon hamar újra terhes lett a lány, és őt már megtartották és nagyon szeretik.
2013. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kompenzálni akarsz.
2013. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért döntöttünk,mert most tudnánk vállalni.15 hónapos a kislányunk.De a 2. nagyon nagyon hiányzik..:(

Én próbáltam lebeszélni a párom de hajthatatlan volt.

2013. dec. 20. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért érzed ezt, mert megbántad, rosszul döntöttél, ez jó ideig kínozni fog még. Nem is értem, hogy egy 15 hónapos mellé hogy nem lehet vállalni második babát. Előbb utóbb párod ellen fog fordulni ez az érzés, mert ezek szerint ő beszélt rá, ezzel szépen megrongálta a kapcsolatotokat...
2013. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Anyáék is így váltak el.

Lehetett volna egy testvérem, de apa nem akarta, már 15 éves lenne :(((


SOHA nem szabad csak azért abortuszra menni egy nőnek, mert a férfi nem akarja!!!!

2013. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sógornőm is emiatt szakított az exével. Főleg, hogy az utolsó pillanatban gondolta meg magát (12. hét) és addig győzködte a sógornőm, míg belement (az is hajthatatlan volt)...

Mondta, ha most teherbe esne, hiába "nem megfelelő az alkalom" nem vetetné el. Semmiképpen.


Én nem tudom mit tennék, ha teherbe esnék,mert még tanulok, de nem lenne szívem elvetetni. :(

2013. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy akartad írni, hogy most NEM tudnánk vállalni???
2013. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen normális érzés. Az abortusz a nem normális.

És az a fájó, hogy Őt már soha, senki nem hozza vissza neked.

Túl azon, hogy az abortuszba egy gyermek hal bele, az "anyja" is félig odevész, pláne, ha maradt még benne némi lélek. Olyan értelmetlen ez!

Végtelenül sajnálom.

2013. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat,de igen úgy akartam írni,hogy nem tudnánk vállalni most másik babát.

Nagyon rossz érzés a biztos,és tudjátok a legszörnyűbb az egészben,hogy azóta mióta volt a műtét,tudom nagyon gonosz dolog tőlem,de valahogy ki nem állhatom azokat az embereket akik sorra szülik a gyerekeket a nyomorba.Mindig az jut eszembe róla,hogy ezek szülhetnek és szülnek is a semmire(ne értse félre senki)én pedig nem szülhettem meg a 2.-at ,úgy hogy nem a nyomorban élek,egyedül lakáshitelünk van,mindketten jól keresünk,nem élünk rosszul,és még így sem.:(

Rosszul döntöttem,nem más hibája egyedül az enyém tudom.Csak visszamehetnék az időbe..........,soha meg nem tenném.

2013. dec. 20. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:
7%

Azt teheted, hogy elmondod mindenkinek, aki az utadba akad, hogy mekkora hazugság az abortusz. Ezzel sokat segítenél.

Arra meg vigyázz, hogy ne gyűlöld a bátrakat, a gyereküket az anyagi biztonságnál jobban szeretőket, mert nem ők döntöttek a te gyermeked sorsáról. Ezzel az érzéssel csak egyre távolabb kerülsz a megoldástól...

2013. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!