Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy 9-10 hetes magzat érez...

Egy 9-10 hetes magzat érez valami fájdalmat abortusz közben?

Figyelt kérdés
Nem döntöttük még el, hogy megtartjuk-e, csak nemrég derült ki, a doki szerint 8 hetes vagyok, és a magzat 7+1 hetesnek felel meg. Hétfőig kell eldöntenünk, ha el akarjuk vetetni, de nem tudom, hogy hogyan döntsünk.
2016. jan. 8. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Te vagy a húszéves, akinek a párja már "nem akarja"?


Ha a szüleinek nem kell, sokkal több szenvedés éri majd, ha megszületik.

2016. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2%
vaj aki szerint nem, van aki szerint igen... erre még nincsenek egyértelmű vizsgálatok, de mivel már kialakulóban vannak az idegpályái, így szerintem érez. De erről, ismétlem megoszlanak a vélemények, van aki szerint csak 30. héttől, de mindent bizonyító eredmények nem születtek.
2016. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
első, rosszul fogalmaztál..így kellett volna "te vagy az a 20 éves aki a pasijával együtt már nem akarja a gyereket mert beijedt?"
2016. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az embrió nem! De te annál nagyobb fájdalmat fogsz érezni lélekben.
2016. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
az utolsonak igaza van ! neked lesz fajdalmad a lelkedben :(
2016. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

elvileg nem mivel az idegrendszere még elég fejletlen akkor


az h lelkileg h éled meg ?

hát passz de én nem riogatlak hülyeséggel h életed végéig bánni fogod

elhatározás kérdése, és h elfogadod e h döntöttél, nem kötelező rosszul érezni magad tőle - bármennyire szeretnék ezt elhitetni veled ...

2016. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk még gimiben levetítették az abortuszos filmet, ott lehetett látni, hogy a magzat a méh másik felébe húzódik a gép elől, kommentálták is, hogy "menekül", bár szerintem ez túlzás. De én úgy gondolom, hogy érez és mivel még "életében" semmi egyéb hatás nem érte, biztos intenzívebb az új érzés, főleg ha kellemetlen..
2016. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

imádom azt a propaganda filmet ...

csak az a kár h kb a 10% se igaz ...

2016. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
utolsó, honnan tudod? Talán magzati neurológia és genetika phd-d van? Mert ha nem, akkor ezt nem tudhatod biztosra.
2016. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

A nema sikolyban sokkal idosebb magzat lathato.

Mas orszagokban a szulesig engedik az abortuszt, ott mar biztos szenved a magzat, 9-10 hetesen nem tudom. :( Ha az idegpalyak meg csak kialakuloban, akkor nem hiszem, de pontosan nem tudom.

2016. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!