Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
barátnőmmel 3hónapja vagyunk együtt és pár napja kiderült hogy terhes meg is beszéltük hogy el kell vetetni,én ezt elmondtam a szüleimnek hogy mire készülünk ők meg nagyon örültek neki mert mikor én megszülettem valami nem jól fejlödöt ki s az orvosok azt mondák hogy nem biztos hogy lehet valamikor is gyerekem,ök ez végett mái napig idegeskedtek,természetesen nekem ezt elmesélték csak nem tudtam hogy ennyire komoly volt a baj.anyagiak rendben lakás van,nem tudom hogy mitévő legyek nehogy később megbánjam ha nem lehetne gyerekem.ti hogy döntenétek? barátnőmmel erről még nem beszéltem.27f 24l
2016. márc. 29. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezt úgyis a barátnőd fogja eldönteni. Ha te felvállalnád, mond el neki de nem biztos még attól, hogy ő is szeretné megtartani.
2016. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne lehetne később gyereked?
2016. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Aha..még egy szitu amikor a hülye felelőtlen felnőttek miatt egy ártatlan gyerek szívja meg... Én nem vetetném el, de ez én vagyok.
2016. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Eddig idegeskedtek, most megnyugodhattak. Mi a gond? Attól még továbbra sem álltok készen a gyerekvállalásra.
2016. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mindketten 1 hosszú kapcsolaton vagyunk túl,és túl korainak érzem a kapcsolatunkat a gyerekvállalásra de viszont attól is félek hogy neki ez miatt később nehezebb lenne teherbe esni ha abortálna.nekem meg az a baj hogy túl kevés az elő spermám v hogy is mondta a doki amikor 18 évesen voltam ilyen vizsgán szóval nem lehetetlen de lehet hogy valamilyen vitaminokat kell majd szednem ha gyereket szeretnék.természetesen ha ő aztmondja hogy elveteti akkor mellette vagyok,sajna én sem tudom mi a helyes döntés.
2016. márc. 29. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Tehát nem az a lényeg, hogy szét fogtok tépetni egy gyermeket, csak mert kefélni tudtok, de védekezni nem, hanem csak magaddal foglalkozol, hogy vajon lesz e még gyereked. Majd őt is szét akarod tépetni? Nézzed már meg mire készültök, azt ha utána is normálisnak gondolod, akkor inkább köss majd csomót a nemi szervedre.
2016. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

Abortusz ellenes vagyok,de mindenkinek jogában áll azt választani.Védedkezni kellett volna.De itt a barátnőd fog dönteni elsősorban,nem te.

Lányom az előző kapcsolatomban 4,5hónap után fogant,nem tervezve.Meg se fordult a fejemben elvetetni,pedig rossz körülményeink voltak akkor.Ez a kapcsolat már tönkrement.Azóta van egy csodás párom,a lányom is velünk él természetesen.12 hetes vagyok most,5hónapja vagyunk együtt(bár ismerem egy éve már),itt is él velünk majdnem 5 hónapja. És vele teljesen más,és tervezett a baba persze.Korai,korai,de én nem ölnék meg egy babát.Ezt a nem tervezettekre értem most,nálnk ugye akarva lett.

2016. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
3 hónapja vagytok együtt, de már a terhesség is kiderült. Nem aprózzátok el, de legalább védekezni tudnátok...
2016. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
HA így megy a lepontozás,hát hajrá,vetessétek el.Ti gondotok,ha nem lehet majd ásik,így jártatok.
2016. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne vetessetek el,csak azert mert onzok vagytok..Lakas, penz van, lehet neked kesobb nem fog sikerulni ilyen hamar a baba,lehet a baratnod is kesobb nehezebben esne teherbe az abortusz miat.stbstb.. Ne legyek gyerekesek,es onzok. Igazabol egy ilyen komoly dontest, KETTEN kell/lene meghozni. Sok Szerencset.
2016. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!