Lehet abortuszt titokban csináltatni?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy a személyem titokban maradjon. És később se lehessen visszanézni, hogy abortuszom volt.

Az a helyzet, hogy alkalmi kapcsolatom volt, bevettem esemény utánit, de sajnos pozitívat teszteltem 2 hete.

Egy vidéki városban élek, ahol apukám a kórház igazgatója, anyukám pedig a szülészeten főnővér. Tehát mindent tudnának, ha én oda bekerülnék.

Ezen kívül, TAJ szám alapján ugyebár meg tudnák nézni, ha máshol elvégeztetném.


Szeretném titokban tartani, de nem tudom, hogyan kivitelezzem. Lehet egyáltalán így megcsináltatni? Ha más nincs, megyek külföldre abortusztablettáért.


2016. ápr. 9. 18:20
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Az orvosi titoktartás meg sajnos ilyen közegben nem működik, bármi bajom van, apám hamarabb tudja, mint én..
2016. ápr. 9. 18:21
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Külföld, Ausztria.
2016. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem. De tényleg ilyen xar a szüleiddel a kapcsolat? Nyilván nagykorú vagy már, önálló jövedelemmel rendelkezel, legyél már ennyire felnőtt, hogy ne titkolozz előttük
2016. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
19 vagyok, és az ő kis jókislányuk. Nagyot csalódnának.
2016. ápr. 9. 18:31
 5/32 anonim ***** válasza:
62%
Itthon nem nagyon találsz orvost aki megcsinálná ahogy te akarod. Azért az abortusztablettát is meg kell gondolnod mert azzal is bekerülhetsz korházba és akkor kiderül.
2016. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%
Aha. És honnan szedsz össze elegendő pénzt arra, hogy külföldre menj, fizesd a műtétet, az ott tartózkodást, hogy oldod meg a kontrollt és mivel magyarázod majd a távollétet? Biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb kiderul mindenképp és akkor lesz hatalmas csalódás, hogy miért titkoltad el. Állj oda eléjük, mondd el mi tortent. Pont ilyen szülőknek kellene, itt épp nem árt egy kis protekcio, hogy biztosan jó kezekbe kerülj és biztosan normálisan álljon majd hozzád a személyzet
2016. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%
Külföld.Apu orvos,gondolom van rá pénz,simán ki talál egy sztorit miért kell 3 napra elmennie (tanulmányi út,buli stb) egy barátnő pedig elkísér,és támogat.Más út nincsen.
2016. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szlovákiában abortusz 130.000ft, pár óra bent tartózkodással.
2016. ápr. 9. 21:41
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
és annak nem lesz nyoma a rendszerben?
2016. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Szlovákiában sem úgy működik, hogy odamész, jó napot, és szétrakod a lábod. Egyrészt milyen nyelven beszélnek ott, ahova mennél, gondolom be kell jelentkezni és milyen papírt kell vinned magaddal, ez is műtét, műtét előtti vizsgálatok. Mondd el anyukádnak inkább első körben. A szüleid azok, akikre számíthatsz, mégha nem is érzed magad közel hozzájuk, de hát ők nevelnek most is, velük élsz.
2016. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!