Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 19éves vagyok 6,5hetes terhes...

19éves vagyok 6,5hetes terhes (párom 22van munka+albérlet, Ő tudja hogy várandod vagyok azt mondta ha szeretném tartsuk meg) családom vallásos biztos hogy a babát szeretnék, de van abortusz kaparás nélkul.8hetes tabletta . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétslgbe esett fiatal lány...
2016. dec. 5. 07:38
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Sikerult beszélni párommal aki azt mondta mindenben támogat bármi is legyen az, édesanyám is hivtam telefonon aki kozolte apukám 3napja itthon van és várnak engem és a parom családi beszélgetesre. (Fogalmuk sincsen mirol van szo ) déltutan megirom mire jutottunk kozossen!! :) a pozitiv kommenteket sok hálás koszonet. A negativ kommentelok szavára nem adok... buta vagyok ?! A 11 szakképzést sikerult kijarnom. Nem vagyok buszke soknak diplomája van... de ha olyan ostoba vagyok mint.állitjátok talán max 8 de inkább 6osztályom lenne....
2016. dec. 5. 09:35
 22/37 anonim ***** válasza:
66%
11 osztályt kijártál. Elsőben tanítanak írni. 9.-ben max már a védekezésről is szó esik. Ez mind mellékes sajnos a mai világban. Boldog,boldogtalan teherbe esik.
2016. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
30%

Ha érettebb lennél a korodnál, nem estél volna teherbe és tudnád hogy négy honap munkaviszony loszr.

Plusz nem vagyok idiota, mert itthon nincs ab.tabletta!

Tudom h kulfoldon igen, de az olyan 250 000 korul van.

2016. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
55%

Lathatoan valami nincs rendben veled.

Irni nem tudsz, osszevissza hablatyolsz.

4 honap munkaviszony semmire sem eleg.

2016. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
77%

11 osztaly nem olyan nagy ugy, ne haragudj.


Az en baratnom is 19 evesen esett teherbe. Nem mondom, hogy konnyu volt neki, el is valtak. De a gyereket felnevelte becsuletesen, mar o is 20 eves. Nem keves lemondassal jart neki.

2016. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
42%
Én is 19 évesen szültem. Tartsd meg a babát mert látom hogy ez az amit szeretnél. Azt meg lágyan és magasról sz@rd le hogy erről kinek mi a véleménye.
2016. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy no elsosorban maganak szuli a gyereket, nem pedig a parjanak. A no dontese, mivel o hordja ki a gyereket, o szuli meg, o gondozza. Persze, az nyilvan nem art, ha az apa ebben tamogatja, de szerintem ugy nem szabad gyereket vallalni, h abban bizunk, h ott a parunk. Ha ugy gondolod, h egyedul is menne es tudnal rola gondoskodni, akkor vallald be.

amugy en a hleyedben nem tennem, m sajat biztos anyagi hatter nelkul, a szulok nyakara tuti nem szulnek.

2016. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
41%

Már bocs, tudom, hogy kicsit OFF, de tényleg arra vagy büszke, hogy kijártad az általánost???

És ebben a szellemben akarod a gyerekedet nevelni???

2016. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
11:15 igen megszeretném tartani és meg is fogom ! Leszarom a sok "agyoniskolázott" "okos" véleményét. Sajnálom, hogy ide kiirtam.. nálam butábbak is neveltek gyereket :)
2016. dec. 5. 12:16
 30/37 anonim ***** válasza:
12%

Pont ez a baj,hogy te,de a még butábbak is...

Nem kell agyoniskolázottnak lenni ,de első osztályban 6-7évesen nem tanultál meg írni sem. A gyereket hogyan fogod bármire tanítani? Vagy a vallásos családban jó ha h.lye is,mint az anyja? Nem az a gond,ha valaki nem diplomás vagy szakképzett,hanem az,ha mellé nincs semmi esze.

2016. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!