Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek hány abortusza volt?...

Kinek hány abortusza volt? Lett gyermeke utána?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 11:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem volt abortuszom.

Viszont amikor kismama voltam, feküdtem a kórházban egy másik kismamával, akinek volt abortusza, ebből következően tehát lett gyereke, sőt azóta még egy van már neki.

2016. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy. Igen lett, három is.
2016. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
54%
Sógornőmnek volt egy abortusza, lett egy gyereke később. Keresztanyukámnak volt egy abortusza, neki nem sikerült később teherbeesnie, nem biztos az összefüggés. És ismerek egy nőt, nála ez a sorrend: abortusz, gyerek, abortusz, gyerek, abortusz, gyerek, abortusz, gyerek, abortusz.
2016. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
A saját mérlegem: elsőként egy spontán vetélés, erre rá pár évre született a nagyobbik fiam, utána volt 2 abortuszom pár év eltéréssel(pontosabban mindkettő missed ab, elhalt terhesség utáni műtéti befejezés), majd ezek után 3 évre megfogant szintén természetes úton a második fiam.(8 év van kettejük között)Így azt kell mondjam, hogy persze, elvben nincs akadálya, de azt senki sem fogja megmondnai, hogy az egyéni tényezőket figyelmbe véve, nálad miképpen fog alakulni a dolog.
2016. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy baratnomnek volt kb 9 ève, azota 2 gyere szuletett es lett volna 3., de elvetèlt.
2016. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%

Egyetlen nőről tudok akinek emiatt nem lehetett gyereke, az pedig nagymamam novere. Akkoriban tiltott volt es egy pinceben vegeztek el a dolgot. Csoda hogy tulelte..


Ma mar nagyon kicsi a kockazat es nem csak szok esnek ag a muteten akikel akarjak vetetni, hanem azok is akik elveteltek. Aztan sok probalkozas utan, nehany mutet utan, ok is teherbe esnek.


Kerdesre valaszolva, szerencsere egy sem volt, remelem.nem kerul ra sor soha, es most varom az elsot.

2016. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%

A műtéti befejezés technikailag ugyanaz vetélés esetén, mint a nem akart terhesség megszakítása. Főleg ha első gyerek ment el.

Barátnőmnek 3 vetélés után (mindnél kellett műtét) 2 gyereke lett.

2016. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
27%

0

van

2016. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, esetleg az én kommentemre reagáltál-e, de természetesen tudom, hogy ugyanaz. Csak azért tettem oda zárójelben, mert szúrta a szememet, hogy volt 2 abortuszom, mintha nem megfelelő védekezés után döntöttem volna így, nem pedig a terhességem halt volna el. Persze lehet nem nekem címezted, akkor mindez tárgytalan :D
2016. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőt csak èn nem értrm?:D
2016. dec. 31. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!