Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan győzzem meg az apát...

Hogyan győzzem meg az apát hogy nem árt a sex?

Figyelt kérdés
25+3 hetes vagyok teljesen problémamentes terhességgel,zárt méhszájjal.A párom mégsem hajlandó a sexre mert nagyon aggódik hogy esetleg baja lesz a babónak.Amúgy a kapcsolatunkal minden rendben,nagyon szeretjük egymást.Várjuk a babát.Minden más téren olyan a kapcsolatunk mint eddig volt,ha nem jobb,de még attól is frászt kap ha az újjammal megnyomom a hasam amikor rúg a picúr.Szabájosan veszekszik velem hogy ne csináljam és a sexről hallani sem a akar a szülésig.Mit csináljak?Esetleg más is volt így?Férfiak válaszát is szívesen fogadom!Előre is köszönöm
2010. júl. 17. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha nem akarja akkor ne erőltesd!Biztos nagyon szeret téged és a babát is:)Majd ha megszületik mehet a menet:D
2010. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nállunk meg pont az ellenkezője van. A férjem nagyon izgatónak találja a pocakot. Tetszik neki ahogy gömbölyödöm...csakhogy veszélyeztetett terhes vagyok, úgyhogy nuku szex legalábbis ami az alsó testtájaimat érinti.

Ne erőltesd a dolgot. Félt titeket.

2010. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nagyon úgy néz ki hogy várni kell.Hát ez van. :)
2010. júl. 17. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Lehet,h hülyeség de talán megpróbálhatod, h veled menjen a következö uh- ra, ahol megnézitek a babát és esetleg megkérhetnéd az orvosotokat ha jófej, hogy beszéljen vele, jelentse ki ott az apuka elött,h mivel semmi baj nincs, szeretkezzetek nyugodtan. Vagy próbálj meg olvastatni vele erröl és utána"bújni", hátha megjön a kedve. BiztosÍtsd, h van magnézium kéznél és az orvos tel.száma baj esetére. Hátha megnyugszik és felülkerekedik a félelmén.

Bocs ha hosszú lett!

2010. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden uh-n ott volt eddig velem.De a dokit még nem kérdeztem meg,ez jó ötlet ki fogom próbálni! :)
2010. júl. 17. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
ja...nekem is ezzel jött. csak közben megcsalt.
2010. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztosan nem csal meg!Tényleg.Imádjuk egymást.Nagyon félti a babót.Nagyon csládcentrikus ember és már nagyon várja.Egyszerűen aggódik.
2010. júl. 17. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik elhárítják ilyenkor. Példa rám a férjem, 3 várandósság alatt nem túl sokat voltunk együtt, mert neki mindig ott motoszkált a gondolat a fejében, hogy ott van bent a baba. Szerintem ha őszintén beszélne veled, nálatok is kiderülne, hogy nemcsak a babát félti, hanem van benne egy adag gátlás ez miatt is. Nekem legalábbis bevallotta, én nem is erőltettem, vártam, hogy kedve legyen hozzá. Nem volt kellemes érzés, de megértettem valamilyen szinten. Nem csalt meg, az tuti, és neked sem kell erre gondolnod. De én rákérdeznék erre, amit fent írtam.
2010. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

olvastasd el vele ezt:

[link]

és ha nem akarja, akkor fogadd el.

2010. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!