Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki mostanában szülne? Vagy aki a ma esti hidegfrontban reménykedik?

Figyelt kérdés
én a hidegfrontba reménykedek már nagyon türelmetlen vagyok más panaszom nincs.ti hogy vagytok?
2010. júl. 17. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát már én is elég türelmetlen vagyok. Nem bánnám, ha túl lennék már rajta, ez a meleg őrület. Felénk már jön az eső :) Keményedgetek, fáj a derekam, hátam, lehet vannak kis fájásaim is, de még nem egyértelmű, nyákdugó még megvan (előző szüléseimnél 1-2 héttel előtte elment). Gondmentes volt a terhességem, kár hogy a vége ilyen nyűgös lett. A dokim hétfőn jön vissza szabiról, jó lenne még addig kibírni, de ha nem, már azt se bánom :)

Könnyű szülést!


4 éves kiscsaj, 2 éves kissrác, 38 hetes pocakcsajszi anyukájuk

2010. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon reménykedem, hogy talán a hidegfront meghozza a babát. :) Tegnap óta mensiszerű fájásaim vannak, néha fáj a derekam. Más nincs. :( Csomag nagyjából összekészítve, hátha menni kell.

37 h km

2010. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 39. hetet, úgyhogy már ideje lenne hogy kibújjon az én drágám is. Ha nem is a szülés beindulásában, de a kellemesebb alvásban mindenképp reménykedem a front hatására:)
2010. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én is csak a hideg frontban tudok reménykedni,bár semmi utaló jelem nincs:(

Itt már esett az eső-és nem történt semmi:(

De legalább jobban fogok aludni

38h km

2010. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 38. hetet de már 1-másfél hete vannak durva jóslók, az utóbbi napokban egyre erősebbek. Ma is ezzel "küzdök" már két órája lassan.

Hát reménykedjünk... :)


Mindenesetre ha nem, akkor is örülni fogok a hűsebb időnek szóval akár jön a baba akár nem és váááááárom az esőt :)

2010. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt ezen a napon született a kisfiam,előtte este jött a hidegfront,de jóval hidegebb volt mint most,ha jól emlékszem 20 fok körülire esett vissza,erős szél volt,és esett az eső:-)))
2010. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát nekem semmit nem befolyásolt a front...:(semmi fájás semmi jel...:(
2010. júl. 18. 10:43
 8/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ma voltam nst-n, s aminoszkópia is volt. Este kicsit fájdogáltam, olyan jóslósan, nem vészes most sem, csa érzem a kaményedéstkicsit jobban. nemrég elkezdett a nyákdugó távozni, szerintem ez nem az összes volt még. Úgy küldtek haza, hogy ne nagyon csináljak semmit. Hát 2 gyerek mellett ez nem olyan könnyű. Kíváncsian várom, mikor lesz baba :)
2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nekem sem befolyásolt semmit a front... szombatra voltam kiirva és még semmi,semmi panasz,semmi tünet,csak a várakozás.
2010. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én voltam a 18.03-as, nálunk sincs még baba kint. Egyébként basárnap voltunk a kórházban ctg-n és szinte kongtakj a folyosól az ürességtől, holott az eddigi hidegfrontoknál amik voltak tele volt a kórház.


Szerintem ez a mostani hidegfront nem volt elég ütős, végülis csak pár fokról van szó..valószínűleg ezért nem változtatott sok kismama helyzetén semmit.

2010. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!